1399/03/08
6:28
Register

سایر لیگ ها

تبلیغاتاطلاعات بازی

صفحه اصلی >    اطلاعات بازی
لیگ برتر / هفته 15
تراکتورسازی

1
2
فولاد خوزستان

جمعه 23 آذر 1397

15:00
یادگار امام تبریز

هفته پانزدهم لیگ برتر؛

پیروزی بزرگ فولاد مقابل 60 هزار تراکتوری

تیم فولاد خوزستان در اولین مسابقه خود تحت هدایت افشین قطبی توانست مقابل تراکتورسازی به پیروزی برسد.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، در یکی از مسابقات هفته پانزدهم و از ساعت ۱۵ امروز جمعه، تیم تراکتورسازی در تبریز میزبان فولاد خوزستان بود که این مسابقه در نهایت با نتیجه ۲ بر یک به سود فولاد به پایان رسید.

 

رضا میرزایی (۲۴) و لوسیانو پریرا (۵۱ - پنالتی) برای فولاد و علیرضا نقی زاده (۷۶) برای تراکتورسازی در این مسابقه گلزنی کردند.

 

این اولین دیداری بود که افشین قطبی هدایت تیم فولاد را بر عهده داشت و توانست در حضور ۶۰ هزار هوادار تراکتورسازی تیمش را به پیروزی برساند.

 

فولاد با این برد ۱۸ امتیازی شد و به رده هفتم صعود کرد. تراکتورسازی هم با ۲۶ امتیاز در رده چهارم باقی ماند.

تراکتور در این فصل و قبل از بازی با فولاد خوزستان 2 شکست را مقابل تیم های استقلال تهران در هفته سوم و صنعت نفت آبادان در هفته نهم تجربه کرده بود که هر 2 شکست آن ها در خارج از خانه اتفاق افتاده بود. شاگردان قطبی امروز دست به کار بزرگی زدند، آن ها علاوه بر اینکه 3 امتیاز حساس خارج از خانه را از آن خود کردند، توانستند روند شکست ناپذیری تراکتور در تبریز را بشکنند و تبدیل به اولین تیمی در این فصل شوند که توانست تراکتور سازی را در خانه شکست دهد.

گزارش بازی
عبدالله کرمی لوسیانو پریرا عارف آغاسی احسان مرادیان سینا مریدی فرزاد جعفری حسن بیت سعید رضا میرزایی میثم دورقی مهدی زبیدی ایوب والی صابر حردانی نگچی لوپز لايوريندو میلاد بدرقه
عبدالله کرمی (70)


صابر حردانی (71)


احسان مرادیان (76)


صابر حردانی به جای رضا میرزایی (45)


نگچی لوپز لايوريندو به جای مهدی زبیدی (69)


میلاد بدرقه به جای صابر حردانی (93)


رضا میرزایی (24)


لوسیانو پریرا (51)مهدی زبیدی (24)


مهدی زبیدی (51)فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 661 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 400 - مجموع امتیازات : 2172
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 396 - مجموع امتیازات : 1607
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 394 - مجموع امتیازات : 1726
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 364 - مجموع امتیازات : 1682
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 358 - مجموع امتیازات : 1575
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 294 - مجموع امتیازات : 1290
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 52 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 277 - مجموع امتیازات : 1000
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 246 - مجموع امتیازات : 3751
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---