1399/03/09
19:54
Register

سایر لیگ ها

تبلیغاتاطلاعات بازی

صفحه اصلی >    اطلاعات بازی
لیگ برتر / هفته 25
استقلال خوزستان

1
3
فولاد خوزستان

پنج شنبه 22 فروردین 1398

17:00
شهدای فولاد

هفته بیست و پنجم لیگ برتر؛

برتری فولاد در دربی؛ پای مسی به گل بازشد

تیم فولاد خوزستان با برتری در هفته بیست و پنجم، 33 امتیازی شد.

 به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، دو تیم استقلال خوزستان و فولاد خوزستان با توجه به آبگرفتی ورزشگاه غدیر اهواز از ساعت 17 امروز در ورزشگاه شهدای فولاد خوزستان برابر هم قرار گرفتند که این دیدار نهایتا با برتری 3 بر 1 شاگردان افشین قطبی همراه شد.

 در این دیدار هر دو تیم با انگیزه بسیار پا به میدان گذاشتند ولی این تیم فولاد بود که در دقیقه ۲۲ روی ارسال فرزاد جعفری و با حرکت زیبای لوسیانو پریرا مهاجم برزیلی خود موفق به باز کردن دروازه استقلال خوزستان شد.

در ادامه همین نیمه نیز پریرا که از انگیزه گلزنی بسیاری برخوردار بود در دقیقه ۳۲ نیز توانست دومین گل خود را روی پاس حسن بیت سیعد به ثمر برساند و مجموع گل های زده خود در این فصل را به عدد 10 برساند.

 در نیمه دوم نیز دو تیم موقعیت های خوب گلزنی به دست آوردند.  در این نیمه استقلال خوزستان موفق به ثمر رساندن یک گل شد که البته داور آن را مردود اعلام کرد. در ادامه و در دقیقه ۸۸ استقلال خوزستان صاحب یک موقعیت پنالتی شد که ایوب کلانتری موفق شد این فرصت را به گل تبدیل کند.

در دقیقه ۹۴ این بازی که حاشیه هایی نیز به دنبال داشت، مسی بوولی بازیکن فولاد به زیبایی و از زاویه‌ای بسته و با پای چپ دروازه استقلال را باز کرد و اولین گل خود را روی ارسال صابر حردانی ثبت کرد.

این بازی البته 3 اخراجی هم داشت و بر این اساس سینا مریدی از فولاد و همچنین ایوب کلانتری و میثم شاه‌مکوندزاده از استقلال خوزستان توسط بیژن حیدری از زمین مسابقه اخراج شدند.
 

گزارش بازی
لوسیانو پریرا فرزاد جعفری حسن بیت سعید ناصر سالاری رضا میرزایی میثم دورقی ایوب والی عارف غلامی سیامک کورشی مسی بوولی تاکافومی آکاهوشی سینا مریدی مهدی زبیدی صابر حردانی
سینا مریدی (92)


فرزاد جعفری (29)


عارف غلامی (43)


سینا مریدی (66)


مسی بوولی (74)


سینا مریدی به جای فرزاد جعفری (46)


مهدی زبیدی به جای تاکافومی آکاهوشی (71)


صابر حردانی به جای لوسیانو پریرا (83)


لوسیانو پریرا (22)


لوسیانو پریرا (32)


مسی بوولی (94)فرزاد جعفری (22)


حسن بیت سعید (32)


صابر حردانی (94)فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 661 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 400 - مجموع امتیازات : 2172
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 396 - مجموع امتیازات : 1607
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 394 - مجموع امتیازات : 1726
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 364 - مجموع امتیازات : 1682
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 358 - مجموع امتیازات : 1575
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 294 - مجموع امتیازات : 1290
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 52 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 277 - مجموع امتیازات : 1000
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 246 - مجموع امتیازات : 3751
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---