1399/12/13
3:45
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

سه شنبه 09 دی 1399 20:7

مشاور حقوقی باشگاه فولاد:

دلیل شکایت به دادگاه عالی ورزش اجحاف در حق تیم است

مشاور حقوقی باشگاه فولاد خوزستان گفت: ما به دادگاه عالی ورزش شکایت کردیم چون در حق باشگاهمان اجحاف شده است. 

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، پیروز میرحیدری در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در خصوص شکایت باشگاه فولاد خوزستان از رای صادره شده در پرونده محمد بلبلی به دادگاه عالی ورزش اظهار داشت: ما اعتراضی را در دادگاه عالی ورزش ثبت کرده ایم که ممکن است محتوا و ادعای ما درست یا غلط باشد و حالا نوبت خواندگان محترم است تا از حق و حقوق خود دفاع کنند و البته این حق هم برای آنها وجود دارد تا سکوت کنند گرچه این حرفه ای نیست چون بدون پاسخ خواندگان نیز به این پرونده رسیدگی خواهد شد و ممکن است حق آنها ضایع شود اما کشاندن پرونده به رسانه ها و حل و فصل آن از طریق افکار عمومی، امر درستی نیست و در رویه های بین المللی هم از طرفین خواسته می شود تا جزییات پرونده تا زمان رسیدگی پرونده محفوظ بماند.

وی افزود: افراد یا باشگاه‌هایی که در این پرونده حضور دارند اگر هر اطلاعات یا نقطه نظری داشته باشند باید در دفاعیه خود موضوع را عنوان کنند. طبیعتا طرفین ادعاها و دفاعیات خود را به دادگاه عالی ورزش می برند، اگر ما اشتباه کردیم رای به سود خواندگان محترم پرونده صادر می شود.

مشاور حقوقی باشگاه فولاد تاکید کرد: باشگاهی که قرار است راهی لیگ قهرمانان آسیا شود پنجره نقل و انتقالاتی اش بسته است، شما فرض کنید که در نیم فصل دوم امکان استفاده از بازیکن خارجی وجود داشته باشد در آن صورت فولاد نمی تواند بازیکن جذب کند و این از نتایج رای صادره در بدنه قضایی فدراسیون فوتبال است ضمن اینکه نهایتا بار تحمل هزینه دادرسی به عهده طرف یا طرف‌های بازنده است به هر حال این وظیفه بر دوش ما بود تا از حقوق باشگاه فولاد دفاع کنیم تا در آینده مورد بازخواست آیندگان قرار نگیریم و تلاش هم شد تا به بهترین شکل ممکن این کار صورت بگیرد.

میرحیدری خاطرنشان کرد: ما معتقدیم در حق باشگاه فولاد خوزستان اجحاف صورت گرفته و برای این کار ادله مربوطه را ارایه دادیم اما کشاندن موضوعات حقوقی به رسانه‌ها حرفه ای نیست. این پرونده ابعاد دیگری در خصوص حمایت از بازیکنان جوان دارد که برای خود من جذابیت دارد و امیدوارم با پیروزی در این پرونده بتوان رویه های فعلی را در خصوص این بازیکنان اصلاح نمود.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 671 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 576 - مجموع امتیازات : 2358
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 546 - مجموع امتیازات : 1878
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 537 - مجموع امتیازات : 1748
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 522 - مجموع امتیازات : 1840
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 517 - مجموع امتیازات : 1734
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 1110
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 376 - مجموع امتیازات : 1372
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 344 - مجموع امتیازات : 3849
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---