1400/01/27
4:38
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

دوشنبه 06 بهمن 1399 13:56

توضیحات دپارتمان بین‌الملل فدراسیون درخصوص دیدار فولاد و العین؛

میزبانی فولاد بستگی به پروتکل‌ های بهداشتی دارد

در حالی که روزنامه العرب قطر امروز خبر داده است بازی دو تیم فولاد ایران و العین امارات در مرحله مقدماتی لیگ قهرمانان آسیا به میزبانی ایران برگزار می‌شود، روزنامه الامارات الیوم اعلام کرده که امارات میزبان این مسابقه است.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان و به نقل از طرفداری، روزنامه الامارات الیوم مدعی شده است که باشگاه العین در این خصوص از کنفدراسیون فوتبال آسیا نامه‌ای را دریافت کرده است در حالی که فدراسیون فوتبال ایران تاکید دارد محل برگزاری این مسابقه هنوز مشخص نشده است.
حمیرا اسدی رئیس دپارتمان روابط بین‌الملل فدراسیون فوتبال در این خصوص گفت: هنوز هیچ نامه‌ای در این خصوص از AFC برای ما ارسال نشده است. ایمیل فدراسیون مقابل من باز است و به ایران نامه‌ای نفرستاده‌اند. شاید یکسری از سایت‌های خارجی در این خصوص پیش بینی کرده باشند.
او درباره اینکه چقدر احتمال دارد فولاد در ایران میزبان این مسابقه باشد؟ تاکید کرد: نمی دانم. این بستگی به پروتکل‌های بهداشتی برای رعایت ویروس کرونا دارد. باید دید سیاست AFC چیست. اینکه یک بخش از مسابقات در یک کشور و بخشی از آن به صورت متمرکز باشد، همخوانی ندارد. این در حالی است که AFC هنوز به صورت رسمی نحوه برگزاری مسابقات را اعلام نکرده است. طبق اعلام رسانه‌های قطر، ممکن است یک کشور در هر گروه میزبانی مسابقات آن گروه را بر عهده بگیرد و بازی‌ها در مرحله گروهی متمرکز برگزار شود.
اسدی در این ارتباط گفت:درباره نحوه برگزاری بازی‌ها ابلاغی صورت نگرفته است. آخرین چیزی که ما داریم، سهمیه کشورها در لیگ قهرمانان و تاریخ برگزاری قرعه کشی است که روز چهارشنبه این هفته انجام می‌شود. فکر می‌کنم بعد از قرعه کشی، بخشنامه‌ای بدهند و تکلیف همه را مشخص کنند.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 671 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 624 - مجموع امتیازات : 2406
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 602 - مجموع امتیازات : 1934
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 595 - مجموع امتیازات : 1806
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 583 - مجموع امتیازات : 1800
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 574 - مجموع امتیازات : 1892
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 425 - مجموع امتیازات : 1151
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 422 - مجموع امتیازات : 1418
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 383 - مجموع امتیازات : 3888
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---