1400/01/27
4:23
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

دوشنبه 06 بهمن 1399 19:39

نکونام: این سه امتیاز به دردمان می‌خورد

سرمربی فولاد می‌گوید که تیمش روند رو به رشدی دارد.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، جواد نکونام، سرمربی فولاد در نشست خبری پس از بازی با ماشین‌سازی اظهار کرد: ما می‌دانستیم بازی سخت و سنگینی خواهیم داشت. می‌دانستیم زمین و هوای سرد کیفیت فنی ما را پایین می‌آورد و به ضررمان شد. این سه امتیاز به دردمان می‌خورد. ما بازی‌های ماشین‌سازی را آنالیز کرده بودیم و می‌دانستیم مقابل تیم‌های بزرگ خوب بازی می‌کنند. ما امروز بازی خوب و با کیفیتی به نمایش گذاشتیم اما عدم دقت باعث شد که گل دوم و سوم را به ثمر نرسانیم. ما در دقایق پایانی به خاطر حضور چند بازیکن بلند قامت در تیم ماشین‌سازی عقب نشستیم ولی تیم برتر میدان بودیم و لیاقت برد در این بازی را داشتیم. از بازیکنانم تشکر می‌کنم که خیلی در این بازی زحمت کشیدند و در زمینی که یخ زده بود و حفظ تعادل سخت بود، خوب عمل کردند.

او در پاسخ به این سوال که آیا به فولاد ایده‌آلش رسیده است، گفت: ما روند رو به رشدی داریم و باتوجه به تغییراتی که امسال داشتیم و نفرات جدیدی که به تیم‌مان اضافه شدند، شرایطی ایجاد کردیم که همه بازیکنان‌مان شانس بازی کردن دارند. در بازی قبل هم علی‌رغم شایستگی تیم‌مان روی اشتباه داوری به مس رفسنجان امتیاز دادیم. در بازی قبلی‌اش هم می‌توانستیم برنده باشیم اما اشتباهات باعث شد که بازنده شویم. من به نتایج نگاه نمی‌کنم و به روند تیمم نگاه می‌کنم و مشخص است که بازیکنان با کیفیتی در اختیار داریم.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 671 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 624 - مجموع امتیازات : 2406
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 602 - مجموع امتیازات : 1934
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 595 - مجموع امتیازات : 1806
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 583 - مجموع امتیازات : 1800
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 574 - مجموع امتیازات : 1892
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 425 - مجموع امتیازات : 1151
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 422 - مجموع امتیازات : 1418
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 383 - مجموع امتیازات : 3888
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---