1400/01/27
5:3
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

جمعه 24 بهمن 1399 23:6

جواد نکونام:

درباره شهرخودرو اطلاعات خوبی داریم

سرمربی تیم فولاد خوزستان می‌گوید تیم‌شان در بازی فردا به دنبال شکست شهرخودرو است.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، جواد نکونام در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل شهرخودرو اظهار کرد: درباره شهرخودرو اطلاعات خوبی داریم و این تیم خوب فوتبال بازی می‌کند. این تیم خوب بازیسازی می‌کند و میِ‌دانیم شرایط تیمی‌شان باتوجه به کیفیت‌شان چگونه است و این روند را حفظ کردند. دو سه بازیکن اصلی‌شان این ریتم و شکل را به این تیم دادند و برای تیم‌شان تاثیرگذار هستند. آن‌ها تیم قابل احترام و خوبی هستند و برابر تیم‌های بالای جدول عملکرد خوبی داشتند.

او ادامه داد: شاید بعضی از بازی‌ها را از دست دادند اما عملکرد خوبی را از خود به جا گذاشتند و خوشحالم که فردا جلوی یک تیم خوب و با کیفیت بازی می‌کنیم و خوشحالم مربیان تیم حریف دوستانم هستند و با همدیگر هم‌ بازی بودیم. مهدی رحمتی، محمد نوازی، علی سامره و حسین بادامکی کسانی هستند که با من هم دوره بودند و دوست هستیم. فردا رقابتی در زمین داریم و بعد از بازی برای آینده فوتبال ایران تلاش می‌کنیم. امیدوارم فردا بازی خوبی انجام شود و به موفقیت برسیم.  

سرمربی فولاد خوزستان همچنین گفت: به نظر من عملکرد خوبی داشتیم. ما در دو بازی می‌توانستیم بهتر نتیجه بگیرم اما در بقیه بازی‌ها خوب نتیجه گرفتیم. امتیاز دو بازی را با اشتباهات سهوی داور از دست دادیم اما در بقیه بازی‌ها عملکرد خوبی داشتیم. متاسفانه کم دقتی باعث شد این دو بازی را از دست دادیم. فراموش نکنید تیم‌هایی که جلوی ما در اهواز بازی می‌کنند، می‌آیند که نبازند و دفاع لایه لایه کار ما را سخت می‌کند.

او اضافه کرد: در فوتبال امروز بازیکن تاثیرگذار است و لحظه را تعیین می‌کند. بازیکنانی که از نظر فنی خلاقیت دارند در یک لحظه می‌توانند نتیجه را تغییر دهند. خیلی از تیم‌ها جلوی ما با ۵ دفاع بازی می‌کنند و این موضوع یعنی تیم ما توانسته در زمین خود عملکردی خوبی را نشان دهد. موقعی که من به فولاد آمدم می‌گفتند در زمین خودمان بردی نداشتیم اما از بازی پرسپولیس به بعد توانستیم عملکرد خوبی از خود به جا بگذاریم و بازی‌های قابل قبولی در اهواز داشتیم. از طرفی هم بازی‌های ما سخت شده چون گلزنی به تیم‌های بسته سخت است. این مساله باعث شده کیفیت کل لیگ‌مان از این لحاظ پایین بیاید.

کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال در رابطه با فصل نقل و انتقالات گفت: اول از همه باید ببینیم پنجره تیم‌مان در فصل نقل و انتقالات باز می‌شود یا خیر. موضوع دیگر این است که بازیکنانی که در نیم فصل اول انتظارات‌مان را برآورده نکرده‌اند از تیم ما جدا می‌شوند. خداراشکر تا اینجا همه بازیکنان انتظارات ما را برآورده کردند و شاید یکی دو بازیکن تا آن حدی که توقع داشتیم نبوده‌اند و اگر آن‌ها آمادگی خود را در ادامه نشان ندهند، تلاش می‌کنیم به جای آن‌ها از بازیکنان جوانان و امید استفاده کنیم. بازیکن سازی که از سال گذشته شروع کردیم را ادامه می‌دهیم و مثل بازیکنانی که پارسال قراردادشان چهل میلیون بوده و امسال میلیاردی شده‌اند، به تیم می‌آوریم و معرفی کنیم.

وی در رابطه با غایبان تیمش عنوان کرد: اصلا دوست ندارم درباره مصدومان یا محرومان صحبت کنم چون اعتقادم این است بازیکن فیکس و ذخیره نداریم و همه تیم باید در یک حد و بلوغ تاکتیکی باشند که هر کسی بازی می‌کند آن کیفیت لازم را داشته باشد. ۳۰ بازیکن می‌خواهم که در یک سطح باشند و بهانه نمی‌گیرم و دنبال غایبان نیستیم. در بازی‌هایی بوده که چند بازیکن‌مان مصدوم یا محروم بودند اما هیچ موقع اعلام نکردم و این بهانه را برای خودم و بازیکنانم نمی‌خواهم.

نکونام اضافه کرد: ما اینجا ۳۰ بازیکن داریم و همه برای ما مهم هستند و در یک سطح کار می‌کنند. این تیم است که ما را به موفقیت می‌رساند و تیم‌مان باید آماده باشد. فردا ۷ بازیکن نداریم اما همین بازیکنانی هم که هستند بهترینند و آماده‌اند که جای بازیکنان دیگرمان را پر کنند و هیچ جای نگرانی وجود ندارد. بازیکنانی که هستند و تیم‌مان باید کارشان را به بهترین نحو انجام دهند. همه کنار همدیگر باید خوب کار کنیم و شرایط خوبی را رقم بزنیم.

او در پایان گفت: چیزی که برای‌ ما خیلی مهم است این است که یک تیم باشیم و ۳۰ بازیکن آماده داشته باشیم. مصدومیت و محرومیت جزئی از فوتبال است و با وجود ۷ غایب هیچ جای نگرانی وجود ندارد. امیدوارم فردا بازی خوبی انجام شود و بتوانیم پیروز میدان باشیم

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 671 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 624 - مجموع امتیازات : 2406
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 602 - مجموع امتیازات : 1934
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 595 - مجموع امتیازات : 1806
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 583 - مجموع امتیازات : 1800
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 574 - مجموع امتیازات : 1892
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 425 - مجموع امتیازات : 1151
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 422 - مجموع امتیازات : 1418
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 383 - مجموع امتیازات : 3888
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---