1400/06/29
6:5
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

چهارشنبه 09 تیر 1400 8:30

نکونام: به برنامه لیگ اعتراض نکردیم اما...

جواد نکونام سرمربی فولادخوزستان در گفت‌وگویی مفصل به وضعیت تیمش در مسابقات پیش‌رو پرداخت.
به گزارش سایت باشگاه فولادخوزستان،، تیم فوتبال فولاد خوزستان این هفته در دیدار خانگی برابر سپاهان متوقف شد و البته با این امتیاز یک رتبه در جدول بالا رفت و پنجم شد. این دیدار بیست و دومین دیدار متوالی بدون شکست شاگردان نکونام در فولاد آره‌نا بود.
سرمربی فولاد در گفت‌وگویی با رادیو ورزش در خصوص وضعیت اخیر تیمش صحبت‌هایی مطرح کرد که در زیر آن را مرور می‌کنیم:
🔺می‌توانستیم سپاهان را شکست بدهیم
 با تیم خوب سپاهان بازی داشتیم و واقعا باید به سپاهانی ها برای داشتن چنین تیمی تبریک گفت. تیم خوب و پرمهره‌ای دارند. می دانستیم بازی سنگینی داریم و نکته مهم این بود که بتوانیم نقاط قوت و ضعف این تیم را کنترل کنیم. به هر حال چون بازی در خانه مان بود و می توانستیم به سه امتیاز برسیم، تمرکزمان این بود که به برد برسیم. خوب بازی کردیم و باریکنانم زحمت کشیدند و اگر کمی حواس‌مان جمع بود حتما می‌توانستیم با برد خارج شویم.
🔸تیمم فوروارد ندارد
در مجموع داور خوب قضاوت کرد چون بازی سنگینی بود. در گرمای اهواز قضاوت هم سخت می‌شود. مهمترین موردی که اتفاق افتاد و ما نسبت به آن گله داشتیم، صحنه ای بود که بازیکن ما موقعیت تک به تک را از دست داد و گلر حریف توپ را سیو کرد و به بیرون رفت و کرنر واسه ما گرفته نشد. به هر حال شرایط به صورتی است که هر موقعیت برای تیم ها مهم است. داور کرنر نگرفت و بازیکن من اعتراض کرد و بعد داور به چهار نفر کارت زرد داد و با این کارت‌ها ساسان انصاری را از دست دادم و شیمبا را هم که نداشتم و حالا تیمم اصلا فوروارد ندارد، آن هم به خاطر اشتباه داور.
🔺بعد از بازی با مس مصدوم‌ها را می‌شماریم
 در ایران هم قانونی نیست که بخواهند کارت‌ها را برگردانند و تا حالا نیز چنین اتفاقی نیفتاده است و به همین دلیل نسبت به این موضوع اعتراضی نکردیم و اگر قانونی بود، قطعا اعتراض می کردیم و چهار کارت ما باید بر می‌گشت. در مجموع با توجه به بازی سنگینی که بود، آقای منصوریان قضاوت خوبی داشت. در این مقطع حساس لیگ، هر کارت خیلی تاثیر دارد و اکنون باتوجه به شرایط کرونایی که در اهواز است، هم بازیکن کرونایی و هم مصدوم داشتم. برای بازی با مس رفسنجان نیز بعد از بازی تعداد مصدوم ها را می‌شماریم (باخنده). البته یکسری قطعا به این دیدار می‌رسند و یکسری را بازهم نخواهیم داشت.
🔺به فولاد زور بگویند، اتفاقی نمی‌افتد
پنجره ما به خاطر یک بازیکن بسته شد و به جای این‌که شدیدترین مجازات را برای بازیکن در نظر بگیرند برای باشگاهی که نماینده ایران در آسیا بود، در نظر گرفتند. برنامه ریزی لیگ به صورتی است که یک بار به صورتی برنامه را برای ما در نظر نگرفتد که یک بار تیمم دو بازی متوالی در خانه انجام دهد. چرا باید تیم من هر چهار روز یک بار بازی کند؟ تیم فولاد چون نه زور، دارد و نه هوادارانش اعتراض و تجمع می‌کند، اگر به فولاد زور بگویند اتفاقی هم نمی‌افتد اما من به عنوان سرمربی فولاد وظیفه دارم از حق فولاد و استان خوزستان دفاع کنم. از مردم و هواداران تیمم برای این برنامه‌ریزی عذرخواهی میکنم. اما زوری نداریم و نمی توانیم کاری کنیم. به هر حال به صورتی برنامه‌ریزی کردند که خداناکرده فولاد دو بازی متوالی در خانه انجام ندهد و اتفاقاتی بیافتاد که فولاد نتیجه بگیرد و بالا بیاید.
🔸به برنامه لیگ اعتراض نکردیم اما...
این‌ برنامه‌ریزی ها برای من تاثیر دارد. البته ما اعتراضی هم نکردیم اما تا پایان لیگ، فولاد از این برنامه‌ریزی ضرر کرده است. رفسنجان با شش روز استراحت مقابل ما بازی می کند، در حالی که شرایط برای ما به این صورت نیست و کجای این عدالت است و باید یک بازی نابرابر داشته باشیم. شرایط‌مان خیلی سخت است و خدا را شکر دوستان بدترین برنامه‌ریزی را برای ما انجام داده‌اند. سازمان لیگ، قبل از  پلی آف آسیا یک بازی ما را لغو کرد که همان موقع از آن‌ها تشکر کردم که نگاه ملی داشتند اما در سایر برنامه‌ریزی به این صورت نشد.
🔺امیدوارم اسپانیا یا ایتالیا قهرمان شوند
 فوتبال قابل پیش بینی نیست. امسال باتوجه به ساعت تمرینی‌مان فوتبال لیگ اروپا را خیلی کم دیدم که بخواهم کارشناسی کنم اما از برد دیشب اسپانیا مقابل کرواسی خیلی خوشحال شدم چون عرق خاصی به اسپانیا دارم و امیدوارم اسپانیا یا ایتالیا قهرمان شوند.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 677 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 709 - مجموع امتیازات : 2497
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 659 - مجموع امتیازات : 1870
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 657 - مجموع امتیازات : 1989
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 637 - مجموع امتیازات : 1854
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 634 - مجموع امتیازات : 1952
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 507 - مجموع امتیازات : 1233
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 497 - مجموع امتیازات : 1493
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 471 - مجموع امتیازات : 3976
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • محمدرضا كريمي نژاد > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 218 - مجموع امتیازات : 975
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---