1400/06/29
6:2
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

جمعه 11 تیر 1400 10:18

نامداری:

به هدفی که سرمربی برنامه‌ریزی کرده می رسیم

بازیکن تیم فولاد گفت: همین که من پس از تنها پنج جلسه تمرین بعد از بهبود از کرونا در ترکیب تیم قرار گرفتم نشان‌دهنده محدودیت کادر فنی به‌لحاظ بازیکن است.
 به گزارش سایت باشگاه فولادخوزستان، وحید نامداری درباره دیدار امشب فولاد برابر مس رفسنجان گفت: فکر می‌کنم این دیدار یک بازی ماندگار در تاریخ لیگ برتر شد چرا که یک تیم لیگ برتری بدلیل محدودیت بازیکن حتی یار تعویضی هم نداشت و این یک موضوع بی‌سابقه یا حداقل کم‌سابقه است. همین که من بعد از بهبودی از کرونا و فقط پنج روز تمرین برای تیم بازی کردم نشان می‌دهد که تیم چقدر محدودیت داشت.
او با اشاره به روند بازی گفت: ما تا آخرین لحظه پیروز میدان بودیم اما متاسفانه بخاطر اشتباهاتی که از قبل سرمربی تیم به ما درباره آنها هشدار داده بود در پنج دقیقه دو گل خوردیم و بازی برده تا دقیقه ٩٠ را با باخت عوض کردیم. هر چند از این نتیجه ناراحتیم اما فوتبال است و هزار اتفاق. باید از اشتباه‌هایمان در این بازی درس بگیریم اما این دیدار تمام شده و حق نداریم برای رسیدن به هدفی که داریم، متوقف شویم.
نامداری با بیان اینکه بسته بودن دست کادر فنی در شکست امشب تاثیرگذار بود، گفت: شما اسامی بازیکنان مصدوم و محروم فولاد را نگاه کنید تا متوجه این صحبت من و محدودیت تیم بلحاظ بازیکن بشوید.
وی ادامه داد: پانزده امتیاز تا آخر لیگ باقی مانده و کسب امتیازهای لازم از این پنج بازی می‌تواند ما را در جایی قرار دهد که بدنبال آن هستیم. ضمن اینکه جام حذفی را هم داریم که انگیزه‌های زیادی را در ما بوجود آورده است بنابراین با انگیزه، تمرکز و انرژی بالا و از همه مهمتر حفظ انسجام تیمی کارمان را دنبال خواهیم کرد تا در نهایت در جایی قرار بگیریم که آقای نکونام و مربیان تیم شب و روز برای رسیدن به آن برنامه‌ریزی کرده‌اند.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 677 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 709 - مجموع امتیازات : 2497
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 659 - مجموع امتیازات : 1870
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 657 - مجموع امتیازات : 1989
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 637 - مجموع امتیازات : 1854
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 634 - مجموع امتیازات : 1952
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 507 - مجموع امتیازات : 1233
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 497 - مجموع امتیازات : 1493
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 471 - مجموع امتیازات : 3976
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • محمدرضا كريمي نژاد > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 218 - مجموع امتیازات : 975
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---