1400/07/26
1:58
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

یک شنبه 24 مرداد 1400 14:51

توسط مدیرعامل شرکت و مدیرعامل باشگاه؛

از زحمات سعید آذری در فولاد خوزستان تقدیر شد

جلسه تودیع سعید آذری، مدیرعامل اسبق باشگاه فولاد در دفتر مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان برگزار شد.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، امین ابراهیمی مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان در ابتدای این جلسه در خصوص چگونگی انتخاب مدیرعامل باشگاه، اظهار داشت: با توجه به شرایطی که سهام دار شرکت دارد و چالش هایی که در انتخاب گزینه های مختلف داشتیم، در نهایت جمع بندی به آقای گرشاسبی رسید. ایشان یک گزینه بومی و توانمند هستند و رزومه بسیار درخشانی از فعالیت در پرسپولیس، پیکان، تربیت بدنی استان خوزستان و تهران به همراه دارند و از ایشان دعوت به عمل آمد که در مجموعه بزرگ فولاد خوزستان خدمتشان باشیم.
مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان تغییر در مدیریت باشگاه فولاد خوزستان در این برهه زمانی را به مسابقه «دو امدادی» تشبیه کرد و گفت: در زمان مدیریت آقای آذری کیفیت باشگاه فولاد خوزستان با نتایج کسب شده بهتر شد و هم اینک این امانت به دست آقای گرشاسبی سپرده می‌شود تا ایشان نیز با دقت نظر و استفاده از ظرفیت های موجود این مسیر را برای تداوم موفقیت ها ادامه دهند. ابراهیمی همچنین در خصوص جدایی آذری، اظهار داشت: مدیران همواره دوست دارند در اوج خداحافظی کند و این اتفاق نیز با توجه به نتایج کسب شده، در بهترین شرایط برای آقای آذری رخ داد. ما در مجموعه فولاد خوزستان از این همکاری بسیار خشنود بودیم و برای ایشان در ادامه مسیر زندگی آرزوی موفقیت داریم.

همچنین حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان نیز ضمن تشکر از زحمات آذری، اظهار داشت: ایشان یک قهرمان و یک مدیر حرفه ای هستند و در فضایی دوستانه سعی خواهیم کرد درآینده نیز از مشاوره ها و تجربیات ایشان استفاده کنیم.
گرشاسبی در ادامه گفت: مطمئناً در شرایطی که تیم قهرمان حذفی شده و انتظارات بالا رفته کار بسیار سختی در پیش داریم و باید با سرعت و دقت اقدامات لازم را برای حضور قدرتمند فولاد در رقابت های آینده لیگ برتر انجام دهیم. انشاالله سعی میکنیم با یک کار جمعی و صادقانه باشگاه فولاد را به جایگاه اصلی خود برسانیم و رو سفید شویم.

سعید آذری نیز ضمن تشکر از حمایت های صورت گرفته از سوی مدیران شرکت از باشگاه فولاد، اظهار داشت: حمید گرشاسبی از اساتید ورزش و مدیریت کشور هستند و خدا را شاکرم که مدیریت باشگاه فولاد به ایشان سپرده شده است. ایشان در کسوت مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس و سایر پست هایی که داشتند بسیار موفق عمل کرده اند و برای ایشان و این باشگاه بزرگ آرزوی موفقیت دارم.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 677 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 710 - مجموع امتیازات : 2498
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 659 - مجموع امتیازات : 1870
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 657 - مجموع امتیازات : 1989
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 637 - مجموع امتیازات : 1854
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 634 - مجموع امتیازات : 1952
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 509 - مجموع امتیازات : 1235
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 497 - مجموع امتیازات : 1493
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 471 - مجموع امتیازات : 3976
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • محمدرضا كريمي نژاد > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 218 - مجموع امتیازات : 975
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---