1400/09/09
21:50
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

پنج شنبه 01 مهر 1400 12:35

جلسه ویژه مدیرعامل باشگاه با فولادمردان

 مدیرعامل باشگاه فولاد با حضور در محل اقامت تیم بزرگسالان، جلسه‌ای با اعضای تیم برگزار کرد.
به گزارش سایت باشگاه فولادخوزستان، در ابتدای این جلسه عبدالله ویسی سرمربی و سید محمد علوی مدیر تیم، ضمن تشکر از امکانات فراهم شده توسط باشگاه برای تیم بزرگسالان در دو اردوی اخیر از روند برگزاری اردو، تمرینات و تمامی مسائل جانبی دیگر ابراز رضایت کامل کردند و از اتحاد، تلاش و هدف دسته‌جمعی همه اعضای تیم برای شادی مردم خوزستان و هواداران فولاد سخن گفتند.
حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل باشگاه فولاد نیز با تشکر از تلاش‌های مستمر کادرفنی، بازیکنان واعضای تیم و ابراز رضایت از نظم و انضباط تیمی، در خصوص مسائل مختلف تیم و باشگاه صحبت کرد. وی همچنین گفت: کارخانه و باشگاه فولاد آمادگی حمایت همه جانبه و فراهم کردن امکانات مورد نیاز تیم بزرگسالان و تمام تیم‌های باشگاه را دارد و از همه اعضا خواست تا با انسجام و اتحاد بیشتر برای موفقیت فولاد و شادی هواداران خونگرم بجنگند و در شرایطی که پنجره باشگاه بسته شده با تلاش بیشتر آن کمبود را جبران کنند.
همچنین ایوب والی کاپیتان تیم از طرف بازیکنان ضمن تشکر ویژه بابت حمایت همه جانبه مدیرعامل باشگاه و دیگر مسئولان کارخانه و باشگاه از تیم، مسائل مربوط به بازیکنان را مطرح کرد. دکتر مرادی نیز در پایان این جلسه در خصوص مسائل پزشکی نیز صحبت‌هایی رابه بازیکنان گوشزد کرد تا پایان‌بخش این جلسه صمیمی و دوستانه باشد.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 677 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 772 - مجموع امتیازات : 2560
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 718 - مجموع امتیازات : 2050
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 700 - مجموع امتیازات : 1911
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 689 - مجموع امتیازات : 2007
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 684 - مجموع امتیازات : 1901
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 551 - مجموع امتیازات : 1277
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 514 - مجموع امتیازات : 1510
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 494 - مجموع امتیازات : 3999
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • محمدرضا كريمي نژاد > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 237 - مجموع امتیازات : 994
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---