1400/09/09
21:2
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

دوشنبه 19 مهر 1400 11:16

حمیدرضا گرشاسبی:

پیگیر کسانی که به فولاد آسیب زدند خواهیم بود

حمیدرضا گرشاسبی، مدیر عامل باشگاه فولاد خوزستان درباره‌ی باز شدن پنجره‌ی نقل و انتقلات و مشکلات تیمش گفت‌وگو کرد.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، گرشاسبی در گفت و گو با یک برنامه رادیویی در ابتدا ضمن ابراز خوشحالی برای باز شدن پنجره فولاد گفت: هم خوشحال هستیم و هم باید تاسف خورد که از  خرداد سال 1398 این باشگاه سازنده، دوست داشتنی و توانمند را دچار محرومیت کردند و متاسفانه انقدر کش و قوس دادند تا در فصل نقل و انتقالات هیچ بازیکنی نماند و فرصت را از باشگاه گرفتند.
او درباره‌ی آسیب‌های وارد شده به باشگاه گفت: در این محرومیت بیش از بیست میلیارد آسیب دیدیم چون فقط می‌توانستیم با بازیکنانی که قرارداشان تمام شد با همان بازیکنان تمدید کنیم و  نمی‌توانستیم بازیکن جدید بگیریم. این خسارت حبران ناپذیری را وارد کرد و من لازم می‌دانم تشکر کنم از آقای ابراهیمی و هئیت مدیره مدیره باشگاه فولاد که واقعا به عشق مردم و هواداران به ما کمک کردند تا بتوانیم این بازیکنان را حفظ کنیم و اجازه ندهیم بروند تا باشگاه فولاد زنگ تفریح شود و خدایی نکرده به لیگ یک سقوط کند.
او ادامه داد: عزیزانی که این تصمیمات غلط را گرفتند باید پاسخگو باشند، ما کوتاه نمی‌آییم و پیگیر کسانی که به باشگاه آسیب زدند خواهیم بود و حق باشگاه را خواهیم گرفت. اجازه نمی‌دهیم با تصمیمات عجولانه و لجوجانه این آسیب‌ها را وارد کنند و بعد راحت در بروند. ما پیگیر خواهیم شد و امیدواریم در این فرصتی که درست نیست و بازیکنی نمانده بتوانیم یک یا دو بازیکن تقویتی را جذب کنیم و تیم را تقویت کنیم.
گرشاسبی در ادامه درخصوص جذب بازیکنان جدید بیان کرد: تقریبا ده یا پانزده روز پیش بود که با سینا مریدی توافقی کردیم. این اتفاق محرمانه بود و چون خرید بازیکن ممنوع بود و نمی‌توانستیم بازیکن بگیریم. با ایشان توافق کردیم و از باشگاه سایپا رضایت گرفتیم و خوشبختانه سینامریدی به ما اضافه خواهد شد و در تمرینات حضور دارد. به دنبال یک یا دوبازیکن دیگر هستیم و سعی می‌کنیم تیم را تقویت کنیم. در نیم فصل نیز باید بتوانیم یک بازیکن خوب آسیایی بگیریم.مدیرعامل باشگاه فولاد در انتهای سخنانش گفت: مسابقات در شرف انجام است. به جرئت می ‌توانم بگویم که من هیچ نقشی در باز شدن پنجره نداشتم و فقط دعای خیر مردم خوزستان بود که این اتفاق افتاد و قول می‌دهم این موضوع را پیگیری کنم و کسانی که در فدراسیون و باشگاه این موضوع را رقم زدند، پیگیری خواهیم کرد تا درسی برای آینده شود تا دوباره روی لج و لجبازی این اتفاقات رقم نخورد.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 677 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 772 - مجموع امتیازات : 2560
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 718 - مجموع امتیازات : 2050
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 700 - مجموع امتیازات : 1911
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 689 - مجموع امتیازات : 2007
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 684 - مجموع امتیازات : 1901
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 551 - مجموع امتیازات : 1277
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 514 - مجموع امتیازات : 1510
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 494 - مجموع امتیازات : 3999
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • محمدرضا كريمي نژاد > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 237 - مجموع امتیازات : 994
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---