1401/03/04
7:41
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

جمعه 19 آذر 1400 21:35

نکونام: هر چه هم اعتراض می‌کنیم می‌خندند

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: نمی‌دانم روی گلی که خوردیم چطور خطا گرفته نشد، هر چه هم اعتراض می‌کنیم می‌خندند.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، جواد نکونام در نشست خبری پس از دیدار مقابل نساجی مازندران اظهار داشت: بازی جان داری بود. دو تیم بازی درگیرانه ای انجام دادند. می دانستیم نساجی حفظ توپ خوبی دارد و از چه نقاطی می توانیم ضربه بزنیم. برای بردن برنامه داشتیم. می توانستیم بازی را 2 بر صفر کنیم اما گلر آن ها مانع شد.

سرمربی فولاد تصریح کرد:‌ با شروع نیمه دوم گل خوردیم این گل ۱۰۰ درصد خطا بود. داور روی این صحنه اشتباه کرد چون بازیکن حریف روی دفاع ما خراب می‌شد و گل می‌خوریم. بعد از آن با تعویض‌هایی که کردیم ریتم تیم را بهتر کردیم. موقعیت خلق کردیم اما بدشانسی آوردیم مثل بازی با تراکتور روزی نبود که بتوانیم ببریم. بازی دست ما بود نساجی آمده بود که مساوی کند و به خواسته‌اش رسید این تیم خوب بازی کرد ولی مانند تبریز اینجا هم حریف وقت تلف کرد.

وی افزود: باید فکری به حال این موضوع کنیم از این به بعد شاید دیگر اینجا توپ‌ها را بیرون نزنیم چون همه وقت تلف می‌کنند امروز خیلی وقت تلف کردند. نکته تاریک این بازی حیدری بود او داور خیلی خوبی است و من قضاوت‌هایش را دوست دارم اما امروز بد داوری کرد روی صحنه گل ۱۰۰ درصد اشتباه کرد یک پنالتی روی شیمبا نگرفت آخر بازی هم پای حمید بوحمدان را زدند. الان صحنه را دیدم اما این طور نیستم که لب‌تاپ بیاورم و از این کارها نمی‌کنم! ولی ۱۰۰ درصد گل خطا خوردیم دو پنالتی برای ما نگرفتند در این بازی یک گل و یک اشتباه نتیجه را برمی‌گرداند.
نکونام با اشاره به خطای حقیقی روی شیمبا عنوان کرد: این صحنه را ببینید گلر حریف شیمبا را از وسط زد فکر کنم هر جای دنیا بود بازیکن را به خاطر شدت خطا محروم می‌کنند اما داور به او کارت زرد داد. ببینید چطور خطا می‌کنند توپ را دفاع حریف زد اما گلر حریف آنطور شیمبا را زد و فقط یک کارت زرد داد. حیدری کلاً امروز بد داوری کرد و ما نتوانستیم بازی را ببریم یکی از عوامل بازدارنده حیدری بود به خاطر صحنه‌هایی که پیش آمد، دو صحنه پنالتی ۱۰۰ درصد و گل ۱۰۰ درصد خطایی که خوردیم ما اصلاً موقعیت به حریف ندادیم تیم‌مان خوب بازی می‌کرد و در شرایطی نبودیم که گل بخوریم.

وی افزود: نمی‌دانم روی گلی که خوردیم چطور خطا گرفته نشد. هر چه هم اعتراض می‌کنیم می‌خندند! قضاوت در ایران خیلی راحت است حرف هم بزنیم اخطار می‌دهند. کار خیلی راحت شده، کسی نیست که نقد کند و بگوید این اخطار برای چه بوده! به همین خاطر فوتبال ما شرایطش این طور است.
سرمربی فولاد با اشاره به وقت تلف کردن حریفان در ورزشگاه خانگی این تیم اظهار داشت:‌ قطعا باید فکری برای وقت تلف کردن تیم‌ها در ورزشگاه شهدای فولاد کنیم در نیمه‌های دوم و وقتی بازی مساوی می‌شود نمی‌دانیم چه کار کنیم از نظر شرایط تیمی هم ما متأسفانه موسی کولیبالی را از دست دادیم شیمبا به زور به این بازی رسید. امیدواریم برای بازی بعد موسی و بقیه بازیکنان‌مان برسند ولی از لحاظ مصدومیت اصلا شرایط خوبی نداریم. ما کلاً دفاع وسط نداشتیم ولی با این شرایط ادامه می‌دهیم ان‌شاءالله تا نیم‌فصل امتیازات خوبی جمع کنیم تمام برنامه ما این است برای نیم فصل دوم بازیکنان با کیفیت بگیریم تا قوی‌تر ظاهر شویم و بتوانیم موفق باشیم.

نکونام با اشاره به صحنه‌های داوری تصریح کرد: صحنه‌هایی که گفتم صحنه‌هایی بودند که قطعا آنها را دیده‌ام و در مورد آنها صحبت می‌کنم ولی نتیجه عوض نمی‌شود و اشتباهاتی است که داور انجام داد.او داور خوبی است و من به کار او علاقه دارم ولی امروز خیلی بد قضاوت کرد که به ضرر ما بود و نتیجه مساوی بود.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 685 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1051 - مجموع امتیازات : 2847
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 957 - مجموع امتیازات : 2289
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 913 - مجموع امتیازات : 2124
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 890 - مجموع امتیازات : 2208
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 879 - مجموع امتیازات : 2096
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 797 - مجموع امتیازات : 1523
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 666 - مجموع امتیازات : 1662
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 619 - مجموع امتیازات : 4124
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • محمدرضا كريمي نژاد > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 316 - مجموع امتیازات : 1073
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---