1401/04/05
22:50
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

پنج شنبه 01 اردیبهشت 1401 21:22

نکونام: فریب بازی قبلی الغرافه را نمی‌خوریم

سرمربی تیم فوتبال فولاد ایران گفت: در لیگ قهرمانان آسیا برای رسیدن به موفقیت نیاز به فوق ستاره هایی است که در لحظه و ثانیه بتوانند بازی را عوض کنند.

به گزارش سايت باشگاه فولاد خوزستان، جواد نکونام در نشست پیش از بازی با تیم فوتبال الغرافه قطر اظهار کرد: فردا بازی سختی داریم و شرایط گروه ما شرایط ساده ای نیست و قطعا فریب بازی قبل الغرافه را با توجه به نتیجه ای که کسب کردند، نخواهیم خورد.

وی افزود: پیش از آن بازی الغرافه سرگروه بود و تیم بسیار با کیفیت و خوبی است. الغرافه بازیکنان خوبی دارد و در ضد حمله بسیار خطرناک است. بازی رفت علی رغم شایستگی هایی که داشتیم نتوانستیم به پیروزی برسیم و حریف، خوب دفاع کرد.

سرمربی تیم فوتبال فولاد ایران گفت: بازی فردا یک بازی جدید برای ماست و با تمام تمرکز و توان در زمین حضور پیدا خواهیم کرد تا یک قدم به صعود نزدیک‌تر شویم و شرایط دست خودمان باشد.

نکونام ادامه داد: با یک تیم خوب، پرمهره و با کیفیت بازی داریم که یک مربی باهوش دارد و شناخت خوبی از فوتبال ایران دارد اما ما به خودمان فکر می‌کنیم تا با تمرکز به موفقیت برسیم.

وی افزود: اتفاقات فوتبال همیشه وجود دارد. برزیل در خانه خود برابر آلمان در جام جهانی شکست سنگینی خورد و این ها همه اتفاقات فوتبال است و هیچ تیمی با چنین اتفاقاتی نه تحقیر و نه کوچک می شود و نه حتی از جام خارج می شود. این مسائل همه جذابیت های فوتبال است. ما توجهی به نتیجه بازی قبل الغرافه نداریم و تمرکزمان روی بازی خودمان است.

سرمربی تیم فوتبال فولاد ایران گفت: الغرافه یک تیم با کیفیت است و خط جلوی این تیم هر لحظه می تواند نتیجه بازی را تغییر دهد. برای بازی فردا نیاز به تمرکز داریم تا بتوانیم از موقعیت ها استفاده کنیم. در بازی رفت نشان دادیم که یک تیم با کیفیت هستیم و این نشان دادن کیفیت باید همراه با نتیجه باشد.

نکونام ادامه داد: تجربه بازیکنان در این جام خیلی مهم است اما بازیکنان الغرافه جوان و بی تجربه نیستند و با توجه به اینکه من در قطر بازی کرده‌ام می دانم که بازیکنان با مربی های با تجربه و حرفه ای کار می کنند و کنار بازیکنان بزرگ بازی می‌کنند و به اندازه کافی تجربه دارند.

وی افزود: در این جام برای رسیدن به موفقیت نیاز به فوق ستاره هایی است که در لحظه و ثانیه بتوانند بازی را عوض کنند و این اتفاق برای تیم های حاشیه خلیج فارس می افتد که از چنین بازیکنانی برخوردار هستند. این تیم ها بازیکنانی به خدمت می گیرند که کیفیت فنی فوق العاده بالایی دارند و با توجه به قراردادهای خوبشان می توانند ستاره های فوتبال دنیا را به کشورشان بیاورند.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 686 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1056 - مجموع امتیازات : 2853
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 965 - مجموع امتیازات : 2297
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 920 - مجموع امتیازات : 2131
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 901 - مجموع امتیازات : 2219
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 890 - مجموع امتیازات : 2107
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 808 - مجموع امتیازات : 1534
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 673 - مجموع امتیازات : 1669
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 621 - مجموع امتیازات : 4126
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • محمدرضا كريمي نژاد > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 316 - مجموع امتیازات : 1073
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---