1401/04/05
22:37
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

پنج شنبه 01 اردیبهشت 1401 21:22

انصاری: شانس اول صعود هستيم اما...

بازیکن تیم فوتبال فولاد ایران گفت: تیم اول جدول و شانس اول صعود از گروهمان در لیگ قهرمانان آسیا هستیم.

به گزارش سايت باشگاه فولاد خوزستان، ساسان انصاری در نشست خبری پیش از بازی با الغرافه، اظهارکرد: قطعا بازی فردا مثل تمام بازی ها برای ما مهم و سختی است. بازی‌های برگشت سخت‌تر هستند زیرا تیم ها همدیگر را به خوبی آنالیز می کنند.

وی افزود: ما هم آنالیز کامل و جامعی از الغرافه داریم و کادرفنی ما حریفان را خیلی خوب آنالیز می کند و یکی از مزیت های تیم ما این است که از حریفان و الغرافه آنالیز کاملی داریم و می دانیم چه مدل فوتبال بازی می کنند و به همین دلیل بازیکنان ما با شور و شوق فراوان و مسئولیت پذیری بالا آماده بازی فردا هستیم.

بازیکن تیم فوتبال فولاد ایران عنوان کرد: می دانیم برای رسیدن به این جا سختی های زیادی کشیده ایم و اکنون با شوق فراوان هستیم و با تمام توان مسئولیت و تمرکزمان به بازی فردا معطوف است. تیم اول جدول و شانس اول صعود هستیم اما می‌دانیم که در فوتبال، شرایط ممکن است در هر لحظه تغییر کند و با این دید به بازی فردا می‌رویم و تلاش خواهیم کرد.

وی بیان کرد: می دانیم کار سخت است اما همیشه کارهای سخت را با قدرت انجام داده ایم. از شرایط و این جا بودنمان لذت می بریم و سعی می‌کنیم با قدرت فراوان فردا بازی کنیم و تمام وظایف تاکتیکی که کادرفنی از ما خواسته است را اجرا کنیم و به هدفمان برسیم.

انصاری گفت: در بازی دور رفت با الغرافه تیم برتر میدان بودیم و شرایط به صورتی بود که می توانستیم برنده باشیم اما از موقعیت‌هایمان استفاده نکردیم و به حقمان نرسیدیم اما اکنون کادر فنی آنالیز خوبی از حریف دارد و ما هم فردا به شیوه‌های مختلف بازی می کنیم تا به گل و هدفمان برسیم.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 686 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1056 - مجموع امتیازات : 2853
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 965 - مجموع امتیازات : 2297
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 920 - مجموع امتیازات : 2131
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 901 - مجموع امتیازات : 2219
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 890 - مجموع امتیازات : 2107
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 808 - مجموع امتیازات : 1534
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 673 - مجموع امتیازات : 1669
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 621 - مجموع امتیازات : 4126
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • محمدرضا كريمي نژاد > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 316 - مجموع امتیازات : 1073
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---