1401/02/27
18:26
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

یک شنبه 24 فروردین 1393 13:18

حسن روشن:

فولاد خوزستان ثابت کرد به جای ترقه بازی با پول بیت المال می‌شود نتیجه گیری کرد

پیشکسوت فوتبال با اشاره به نتایج روز پایانی لیگ برتر گفت: به نظرم قهرمانی فوتبال بیش از 50 درصد به سود فوتبال ایران شده است.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، حسن روشن در گفتگو با (مهر) در خصوص قهرمانی تیم فولاد خوزستان در لیگ برتر بیان کرد: من از قبل این اتفاقات را حدس می‌زدم و باید عنوان کنم که این قهرمانی بالای 50 درصد به سود فوتبال ایران شده است. فولاد خوزستان ثابت کرد به جای کری خواندن و ترقه بازی با پول مردم و بیت المال می‌شود با سرمایه گذاری روی جوان‌ها نتیجه گیری کرد. کاری که نفت تهران و سپاهان اصفهان هم انجام دادند.
وی درباره عدم نتیجه گیری تیم استقلال نیز گفت: چند سال پیش تیم رئال مادرید چشم بسته فقط خرید می‌کرد ولی در هر بازی چند گل می خورد. این تیم بعدا شرایط را تغییر داد و هدفمند خرید کرد. این تیم فقط به دنبال اسم رفت و چشم بسته خرید کرد. هم در ابتدای فصل و هم در نیم فصل بازیکنان پا به سن گذاشته و اسمی خرید کرد و نتیجه نگرفت. این پیشکسوت فوتبال اضافه کرد: بازی کردن اگر به اسم باشد که خیلی از قدیمی‌های استقلال بهتر از بازیکنانی که در زمین راه می رفتند می‌دوند.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (2 نظر تا کنون)

اسماعيل از تهران
دوشنبه 25 فروردین 1393 7:51 AM
آقا روشن استقلال رو ول كن در مورد قهرمان بگو!

بهداد
یک شنبه 24 فروردین 1393 8:09 PM
واقعا آقای روشن حرف دل اکثر مردم ایران رو زدند. تو مملکتی که نزدیک به 8 میلیون جوات بیکار داریم چرا پول بیت المال رو راحت به بازیکنانی می دهند که 50 هزار تومان هم ازش ندارند. باشگاههای سپاهان استقلال و پرسپولیس با این هزینه هایی که می کنند به همه جوانان این مرز و بوم ظلم می کنند.

 1  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 685 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1046 - مجموع امتیازات : 2842
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 950 - مجموع امتیازات : 2282
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 908 - مجموع امتیازات : 2119
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 887 - مجموع امتیازات : 2205
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 871 - مجموع امتیازات : 2088
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 797 - مجموع امتیازات : 1523
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 666 - مجموع امتیازات : 1662
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 619 - مجموع امتیازات : 4124
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • محمدرضا كريمي نژاد > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 314 - مجموع امتیازات : 1071
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---