1400/01/26
14:52
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

چهارشنبه 05 اسفند 1394 18:20

در مورد سقوط فولاد سؤال نکنید

ابراهیمی: دنبال رتبه تک رقمی هستیم

هافبک تیم فوتبال فولاد خوزستان تأکید کرد این تیم در فصل جاری به دنبال رتبه‌ای تک رقمی در جدول رده بندی لیگ برتر است.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، حسین ابراهیمی در گفت‌وگو با (تسنیم) در مورد مصدومیتی که دچارش شده است، گفت: بعد از بازی با پرسپولیس از ناحیه انگشت پا ورم و درد داشتم و در نهایت مشخص شد که دچار شکستگی انگشت پا شده‌ام. الان هم پایم در گچ است و 10 یا 12 روز دیگر گچ پایم را باز می‌کنم تا ببینم اوضاع آن چطور است.
وی در ادامه افزود: من تا به امروز مصدومیت یا شکستگی نداشتم که در نهایت مجبور به استفاده با عصا شوم و تا به امروز با عصا راه نرفته بودم. به هر حال قسمت این‌طور بوده و باید با شرایط کنار بیایم. فکر می‌کنم تا پایان امسال از فوتبال دور باشم و در سال جدید دوباره به میادین بازخواهم گشت.
ابراهیمی در مورد اینکه آیا فولاد خوزستان از سقوط به لیگ دسته اول نجات پیدا می‌کند، گفت: اصلاً در مورد سقوط فولاد سؤال نکنید که این اتفاق رخ نخواهد داد. ما قطعاً چند پله صعود خواهیم کرد و دنبال رتبه تک رقمی هستیم. هافبک تیم فوتبال فولاد خوزستان در خصوص اینکه چه تیمی شانس اصلی قهرمانی در لیگ برتر است، گفت: پرسپولیس در حال حاضر بهترین فوتبال را انجام می‌دهد و نظر من این است که این تیم شانس اول قهرمانی است.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (1 نظر تا کنون)

بابک
شنبه 08 اسفند 1394 10:22 AM
ابراهیمی حرف نداره ، ایشاا.. از این قسمت قعر نشین ها زودتر خارج بشیم

 1  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 671 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 624 - مجموع امتیازات : 2406
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 602 - مجموع امتیازات : 1934
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 595 - مجموع امتیازات : 1806
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 583 - مجموع امتیازات : 1800
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 574 - مجموع امتیازات : 1892
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 425 - مجموع امتیازات : 1151
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 422 - مجموع امتیازات : 1418
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 383 - مجموع امتیازات : 3888
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---