1400/01/26
15:32
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

گفتگو

جمعه 25 تیر 1395 14:4

ابراهیمی: فولادی‌‌ها پایم ایستادند

این تیم می تواند در لیگ آینده به موفقیت برسد

هافبک تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت:‌ قرار شد مسئولان نفت تهران قراردادم را پاره کنند و پس از جدایی از این تیم به فولاد خوزستان بازگشتم.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، حسین ابراهیمی در گفت‌وگو با فارس، در مورد اینکه چه شد پس از پیوستن به نفت تهران بار دیگر به فولاد خوزستان بازگشت، گفت: پس از صحبت‌هایی که با مدیریت نفت انجام دادم، دیدیم صلاح بر این است که از این تیم جدا شوم و به فولاد خوزستان بازگردم، به همین خاطر با نفتی‌ها توافق کردم و به فولاد بازگشتم البته هنوز با نفت قرارداد دارم و قرار است آن قرارداد از سوی نفتی‌ها پاره شود. به هر حال جو و شرایط به نحوی بود که دوست نداشتم در نفت بمانم.
وی در مورد اینکه چه شد تصمیم گرفت دوباره به فولاد بازگردد، عنوان کرد: با فولادی‌ها چندین بار قبل از رفتن به نفت مذاکره کردم و آنها خیلی پایم ایستادند. وقتی با نفت قرارداد بستم، به نعیم سعداوی پیغام دادم و از او عذرخواهی کردم و گفتم به دلیل مسائل خانوادگی دوست داشتم در تهران باشم. او هم بزرگواری کرد و وقتی تصمیم به بازگشت گرفتم با آغوش باز من را پذیرفتند.
هافبک فولاد در رابطه باد اینکه شرایط این تیم را چطور ارزیابی می‌کند، تصریح کرد: دو سه روز است به تمرینات فولاد اضافه شده‌ام، این تیم بازیکنان خوبی را جذب کرده و اسکلت اصلی‌اش را حفظ کرده است. سعداوی بازیکنانی را به تیم بازگردانده که همه اکثر فولادی بودند و مدتی از این تیم دور شدند. او تفکرش حفظ نفرات بومی و در کنار آن استفاده از چند بازیکن خوب غیربومی است. به نظرم تیم خوبی تشکیل داده شده و می‌تواند در لیگ آینده به موفقیت برسد.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (2 نظر تا کنون)

احمد فولادی
جمعه 25 تیر 1395 11:27 PM
با سلام پارسال یادمه درمورد یه بازیکنی همینجا فرستادم در رابطه با بازیکنی که استعداد داره اما کسی نگاش نمیکنه وگفتم فقط ازش تست بگیرین اگه بدرد باشگاه فولاد نخورد بیخیالش بشین ایشون تو استقلال حمیدیه بازی میکرد فوق العاده بازیکن خوبیه و الان خدارو شکر استقلال اهواز با این بازیکن قرارداد بست تو اینده بیشتر ازش خواهید شنید به اسم مصطفی عبیات استقلال اهواز نشون داده همیشه به جوونا بهون داده وننیجشو گرفته از عباس بوعذار گرفته تا ریکانی و پاک پرور و هلیچی و غیره

Amordad
جمعه 25 تیر 1395 2:18 PM
مدیران فولاد لطفاً شأن باشگاه فولاد و هواداران را حفظ کنند .ابراهیمی با نفت قرارداد بسته ، با نفت تمرین کرده و دیپورت شده با چه رویی به فولاد برگشته ؟؟؟ مدیران و کادر فنی فولاد چرا پذیرفتند ؟ کم کردن هزینه ها و جذب بازیکن ارزان نباید به قیمت زیر سوال رفتن شآن و آبروی باشگاه انجام شود.

 1  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 671 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 624 - مجموع امتیازات : 2406
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 602 - مجموع امتیازات : 1934
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 595 - مجموع امتیازات : 1806
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 583 - مجموع امتیازات : 1800
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 574 - مجموع امتیازات : 1892
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 425 - مجموع امتیازات : 1151
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 422 - مجموع امتیازات : 1418
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 383 - مجموع امتیازات : 3888
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---