1399/07/08
23:7
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

جمعه 11 فروردین 1396 22:56

فریسات در کنفرانس خبری هفته بیست و پنجم؛

استقلال بزرگ است و در بازی‌های اخیر نتایج خوبی گرفته است

مربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت:استقلال تیم بزرگی است و در دیدارهای اخیر نتایج قابل قبولی گرفته و ان‌شالله فردا بازی خوبی از کار در بیاید.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، نعيم سعداوي در نشست خبری پیش از بازی با استقلال حاضر نشد و عزیز فریسات به جای او به نشست آمد و گفت: سال جدید را به همه مردم ایران تبریک می‌گویم و امیدوارم همه سال خوبی داشته باشند. از همکاری باشگاه سایپا و کادرفنی این تیم به خاطر اینکه زمین شان را برای تمرین در اختیار ما قرار دادند تشکر می‌کنم. همه می‌دانند استقلال تیم بزرگی است و در دیدارهای اخیر نتایج قابل قبولی گرفته و ان‌شالله فردا بازی خوبی از کار در بیاید. ما در این بازی 4 بازیکن را در اختیار نداریم. بوحمدان، کرمی، دورقی و طالب لو را در اختیار نداریم اما جوانان خوبی داریم که صاحب تجربه شده اند و انگیزه دارند و امیدوارم فردا بازی تماشاگر پسندی را شاهد باشیم.

وی در مورد تقابل بختیار رحمانی با استقلال و حواشی احتمالی اظهار داشت: این مساله طبیعی است یک فوتبالیست در هر باشگاهی که باشد سعی می کند با تمام وجود تلاش کند. حضور بختیار به فولاد کمک کرده و امیدوارم او فردا خوب بازی کند.

مربی فولاد در مورد بالا بودن حساسیت بیشتر برای استقلال گفت: استقلال تیم بزرگی است و فولاد برای این تیم حریف آسانی نخواهد بود و امیدوارم همه از دیدن این بازی لذت ببرند.

وی در مورد اینکه از عملکرد فولاد در سال ۹۵ راضی هست یا نه گفت: در این مورد مدیریت باشگاه باید نظر بدهد اما خودمان از نحوه کار راضی بودیم. فولاد تغییر و تحول زیاد داشته و تیمی که فصل گذشته ۹۵ درصد غیر بومی بوده امسال ۹۵ درصد بومی شده و این تیم نیاز به زمان بیشتری دارد و با این روند فولاد سالی ۷-۸ بازیکن از آکادمی به تیم بزرگسالان منتقل کند که در هر باشگاهی این اتفاق رخ نمی‌دهد.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (3 نظر تا کنون)

سیدمصطفی لفته پور
یک شنبه 13 فروردین 1396 12:30 AM
نظر من فولاد به یک مربی باتجربه نیاز داره

وحید چراغی
شنبه 12 فروردین 1396 10:23 PM
استقلال بزرگ است ونتایج خوبی گرفته فولاد کوچک است و نتایج بدی گرهته اخه این شده دلیل واسه باخت ................این قصه سری دارز دارد

منصور
شنبه 12 فروردین 1396 11:41 AM
سلام :آقای فریسات چرا از تیم فولاد تعریف نمیکنید؟ ماکاری به هیچ تیمی ندلریم.که بزرگ است -یا متوسط با کوچک است.فولاد امروز میبره .دقیقه 47 بازی رفت مگوبان با حرکتی وحشیانه مانع از گلزنی شریفات وپیروزی فولادشد.کارشناس برنامه 90 صحنه را پنالتی واخراج مگویان تشخیص داد.ولی داور اوت گرفت.پس بزرگ نیستند.لابی دارند.

 1  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 667 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 427 - مجموع امتیازات : 2205
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 420 - مجموع امتیازات : 1631
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 408 - مجموع امتیازات : 1740
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 387 - مجموع امتیازات : 1705
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 373 - مجموع امتیازات : 1590
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 296 - مجموع امتیازات : 1292
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 52 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 286 - مجموع امتیازات : 1009
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 248 - مجموع امتیازات : 3753
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---