1398/01/30
19:57
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

یک شنبه 13 آبان 1397 12:13

اینبار صنعت نفت آبادان...

ادامه ناداوری ها در حق فولاد خوزستان

در دقیقه ۸۲ دیدار تیم های صنعت نفت آبادان و فولاد خوزستان، پیام حیدری که در نزدیکی محوطه جریمه آبادانی ها بود به دلیل برخورد توپ فرشاد سالاروند به دست اکبر ایمانی بازیکن تیم صنعت نفت آبادان در سوت خود می دمد و نقطه پنالتی را نشان می دهد.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، پس از این اتفاق، درست در زمانی که فولادی ها مشغول شادمانی و در تدارک  برای زدن ضربه پنالتی توسط حسن بیت سعید بودند، به یکباره و بدون استفاده از هیچگونه تکنولوژی تشخیصی اعم از «ویدئو چک» و «وی ای ار» که با توجه به ضریب بالای اشتباهات در تصمیم گیری داوران، در فوتبال روز جهان مورد استفاده قرار می گیرد، حیدری تنها با مشورت با یکی از اعضای کادر داوری که فاصله ای به مراتب دورتر از خود او به نقطه مورد بحث داشته، پنالتی فولادی ها را مردود اعلام می کند و به این صورت حقِ فولادی‌ها در این دیدار نیز نادیده گرفته می شود تا برای چندمین بازی این تیم از ناداوری ها ضربه بخورد.

 نکته جالب توجه اینکه پس از بازگرداندن پنالتی، داور وسط حتی از ضربه کرنر این تیم هم چشم پوشی می‌کند؛ چراکه توپ پس از برخورد با بدن (دست) بازیکن صنعت نفت از کنار دروازه این تیم خارج می شود و بر این اساس فولادی ها می بایست از روی نقطه کرنر بازی را شروع می کردند.

حال باید منتظر ماند و دید که سریال اشتباهات داوری در بازی های این تیم خوزستانی تا کجا ادامه دارد و شاگردان استان در کدام بازی می توانند با خیال راحت و در شرایطی مساوی به پیروزی برسند.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 289 - مجموع امتیازات : 2902
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 659 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 277 - مجموع امتیازات : 2047
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 261 - مجموع امتیازات : 1472
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 260 - مجموع امتیازات : 1477
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 258 - مجموع امتیازات : 1590
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 248 - مجموع امتیازات : 1566
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 228 - مجموع امتیازات : 1224
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 213 - مجموع امتیازات : 3718
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 190 - مجموع امتیازات : 529
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 52 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 165 - مجموع امتیازات : 888
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---