1399/12/08
10:23
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

گزارش

پنج شنبه 27 دی 1397 15:33

حضور یک میهمان ویژه در اردوی فولادمردان؛

✔️ کشانی: وظیفه اصلی شما خوشحالی مردم خوزستان است ✔️ قطبی: هیچ چیزی غیر از «قهرمانی» نمی خواهیم

اردوی تیم فولاد خوزستان در جزیره کیش یک میهمان ویژه داشت.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، شاگردان افشین قطبی این روزها در جزیره کیش اردوی آماده سازی خود را پست سر می گذارند و این در حالی است که حضور مهندس کشانی، مدیرعامل محترم شرکت فولاد خوزستان و مهندس نادری، معاونت محترم خرید شرکت فولاد در محل استقرار این تیم و دیدار با اعضای کادر فنی و بازیکنان، باعث افزایش روحیه فولادی ها شده است. 🔸در جریان این بازدید، مهندس کشانی در کنار افشین قطبی سرمربی فولاد، دقایقی با فولادمردان فوتبال ایران صحبت کردند.

 

در ابتدا افشین قطبی ضمن خوشامدگویی به مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان، اظهار داشت: «بازیکنان من عشق زیادی به فوتبال دارند. کارهایی که ما می کنیم اثرات زیادی روی شادی و زندگیشون دارد و من خیلی خوشحالم که اینجا هستم. امروز با یکی از دوستای خارجی خودم صحبت می کردم. او از من پرسید کارت چطوره؟ خوشحال هستی؟ فقط دو سه جمله جواب دادم. گفتم که مردم خوزستان فوتبال را دوست دارند و قدر کسی که با عشق و تلاش کار میکنه را خیلی خوب می دانند. بازیکنان من خیلی خوب و با روحیه کار می کنند. همه تلاش خودشون را برای این تیم گذاشتن و مطمئنم که آینده این باشگاه خیلی روشن است و مخصوصا اینکه شما (مهندس کشانی) خیلی خوب از تیم حمایت می کنید و دکتر رضایی خیلی شفاف و خوب به ما کمک می کند که همه ابزارها را به تیم برسونیم.»

 

سرمربی تیم فولاد خوزستان در ادامه از هدف بزرگ این تیم گفت: «مطمئن باشید که ما فقط یک چیز می خواهیم؛ اینکه قهرمانی را به دست بیاریم. قهرمانی در این فصل خیلی می تواند متفاوت و بزرگ تر از قهرمانی های قبلی باشد. چون جایگاه ما یازدهم بوده و تقریبا باید بتونیم در ۱۶ بازی تغییراتی بدهیم که فولاد برای قهرمانی بازی کند. این کار می تواند انگیزه‌های خیلی زیادی به هواداران ما که امید بسیار کمی به آینده داشتند، بدهد. مردم خوزستان خیلی سختی کشیده اند، من فکر می‌کنم که این کار بزرگی که ما باید به کمک هم انجام بدهیم و می توانیم قهرمانی را جشن بگیریم. ما سعی می کنیم در بازی برنده باشیم و هم اخلاق را ببریم و با جوانمردی بازی کنیم. به جوانان یاد می دهیم که چگونه بیرون و داخل زمین اخلاق را رعایت کنند.»

 

همچنین مهندس محمد کشانی، پس از صحبت های قطبی گفت: «من خیلی خوشحالم که در جمع شما حضور دارم و از اعضای هیات مدیره شرکت و باشگاه به خاطر اقدامات خوبی که منجر به حضور جناب آقای قطبی در راس کادر فنی تیم فولاد خوزستان شد، تشکر می کنم. خوشبختانه ایشان آشنایی بسیار خوبی با استان خوزستان دارند. همانگونه که اطلاع دارید؛ استان خوزستان جوانان فوتبالی زیاد و خیلی خوبی دارد و یک چهارم تیم های لیگ برتر الان از خوزستان هستند.»

مدیرعامل فولاد در ادامه از ارتباط نتایج فولاد با خوشحالی مردم گفت و در این خصوص اظهار داشت: «من می خواهم بگم که امروز بچه های تیم برای خودشان بازی نمی کنند؛ امروز برای مردم استان خوزستان فوتبال بازی می‌کنند و برای خوشحالی آنها. به همین دلیل است که می‌بینیم بعضی وقتها که تیم نتیجه نگرفته بازیکنان و هواداران ناراحت هستند. این ناراحتی به دلیل عشقی است که به تیم دارند، بچه ها باید بدانید که وظیفه اصلی شما خوشحالی مردم خوزستان و بعد خودتان است. الان مشکلات زیاد شده ولی با توجه به این مشکلات خوشبختانه ما توانستیم ورزشگاهی مدرن و مجهز را فقط به خاطر خوشحالی مردم خوزستان آماده کنیم. این خوشحالی برای ما خیلی مهم است.»

 

کشانی همچنین در پایان اینگونه از علاقه اش به تیم فولاد گفت: «در حال حاضر یکی از مشکلات من در خونه این است که وقتی بچه های ما بازی دارند هر طور شده باید بازی را تماشا کنم و خانواده به من می گویند که شما قبلا اینقدر جدی پیگیری نمی کردی و فوتبال نمی دیدی و در جواب میگم که عِرق و تعصب خاص و حساسیت زیادی نسبت به این تیم دارم که همیشه ماندگار خواهد بود.»

در پایان این برنامه کاپیتان ایوب والی از طرف کلیه بازیکنان از آقای کشانی به دلیل حضور در اردوی تیم فولاد تشکر کرد و گفت: «ما همیشه قدردان زحمات و پیگیری های شما از همه تیم‌های فولاد هستیم و امیدواریم که با کسب نتایج خوب دل همه مردم خوزستان عزیز و همچنین شما را شاد کنیم».

 

گفتنی است، مهندس محمد کشانی، مدیرعامل شرکت فولاد که نگاه ویژه ای به مقوله ورزش و خصوصا فوتبال دارند طی سالیان اخیر با حمایت های همه جانبه از تیم های مختلف باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد خوزستان و تقویت آن، زمینه ساز اصلی افتتاح ورزشگاه مدرن 30 هزارنفری فولاد خوزستان نیز بوده اند.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 671 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 566 - مجموع امتیازات : 2348
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 530 - مجموع امتیازات : 1862
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 528 - مجموع امتیازات : 1739
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 506 - مجموع امتیازات : 1824
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 501 - مجموع امتیازات : 1718
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 377 - مجموع امتیازات : 1103
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 374 - مجموع امتیازات : 1370
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 337 - مجموع امتیازات : 3842
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---