1398/03/31
1:5
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

جمعه 03 اسفند 1397 20:58

افشین قطبی پس از دیدار برابر نساجی؛

به بازی برگشتیم اما منطقی عمل نکردیم

افشین قطبی، سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان می گوید باید بپذیریم که امروز روز خوبی نداشتیم و خوب نبودیم، اما روز خوب نساجی بود.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، افشین قطبی، سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان در خصوص شکست این تیم مقابل نساجی مازندران در نشست خبری اظهار داشت: خیلی‌ها منتظر اولین باخت تیم ما بودند و امروز متأسفانه این اتفاق افتاد. من از قائمشهر و مردمش که چنین جوی را در ورزشگاه به راه انداختند، لذت بردم. با سر و صدایی که هواداران نساجی به راه می‌اندازند، کار هر تیمی را سخت می‌کنند. از آنهایی هم که برای میهمان‌نوازی به هتل ما آمدند، تشکر می‌کنم.

وی افزود: بازی به گونه‌ای بود که حس می‌کردم اگر روی ضربات ایستگاهی یکی از دو تیم گل بزنند، بازی از کناره‌ها باز می‌شود. در نیمه دوم هم شرایط فرق کرد و فکر می‌کنم ما بازی بهتری انجام دادیم، اما وقتی نمی‌توانید گل بزنید، نمی‌توانید برنده باشید. من بار دیگر به قائمشهر و مردم این شهر تبریک می‌گویم و از آنها تشکر می‌کنم. فکر می‌کنم آنها از موقعیت‌های خودشان خوب استفاده کردند. اگر بازی را نگاه کنید، در ضربات ایستگاهی به خصوص در دفاع خوب عمل نکردیم. آنها خطرناک بودند و به گل رسیدند. ما به بازی برگشتیم، اما منطقی عمل نکردیم. در نهایت هم پنالتی دادیم و گل دوم را دریافت کردیم. باید بپذیریم که امروز روز خوبی نداشتیم و خوب نبودیم، اما روز خوب نساجی بود.باید بپذیریم که امروز روز خوبی نداشتیم و خوب نبودیم، اما روز خوب نساجی بود.

سرمربی تیم فوتبال فولاد در پاسخ به این پرسش که «منظور شما از آنهایی گفتید از باخت‌تان خوشحال شدند چه افرادی هستند؟»، گفت: من منظورم شخص خاصی نیست. ما یک تیم پایین جدول بودیم که به بالا آمدیم و در چهار بازی 10 امتیاز کسب کردیم. ما بهترین تیم لیگ را شکست دادیم. این مشخص است که وقتی یک تیم به این خوبی امتیاز می‌گیرد، نگاه همه به آن عوض می‌شود. فکر می‌کنم ما تیمی هستیم که می‌توانیم خطرناک باشیم برای تیم‌های بالای جدول. من منظور منفی نداشتم و اگر از منظورم برداشت منفی داشتید، معذرت می‌خواهیم.

قطبی درباره عملکرد تیم داوری دیدار نساجی - فولاد خوزستان هم خاطرنشان کرد: داوری خوب بود و کار خودشان را انجام دادند. شاید اگر من بودم فقط دو دقیقه وقت اضافه بیشتری می‌گرفتم، اما مجموعاً داوری خوب بود.

وی در مورد استفاده از بازیکن ژاپنی تیمش که در مدت زمان کوتاه به او بازی داد و اینکه استفاده از این بازیکن ریسک نبود، گفت: فکر می‌کنم ما زمان زیادی نداریم. بازی‌های زیادی نمانده و باید از بازیکنانی که اضافه کرده‌ایم، استفاده کنیم. ما عقب بودیم و این بازیکن را اضافه کردیم که شاید بتواند پاس‌های بهتری بدهد یا روی ضربات ایستگاهی کار کنیم.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (2 نظر تا کنون)

فولاد⚽
دوشنبه 06 اسفند 1397 6:32 PM
مسئله مهم و اساسی عدم برنامه درست برای یک مسابقه بود.اقای قطبی شما برای بازی با نساجی بدون برنامه وارد مسابقه شدید.فولاد ضعف مشهود در اعتماد به نفس حفظ توپ دارد.ترس بازیکنان فولاد از دریپل و حفظ توپ باعث نگرانی است.با این شرایط توپ در اختیار حریف می ماند و فولاد تحت فشار قرار میگیرد

محمدحسین صادقی
دوشنبه 06 اسفند 1397 4:43 PM
افشین خان فدای سر مبارکتون تا قهرمانی پشتت خواهیم ماند استقلال رو که ببریم مسیرمون هموارتر هم خواهد شد

 1  
فعال ترین هواداران
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 289 - مجموع امتیازات : 2902
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 661 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 281 - مجموع امتیازات : 2053
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 267 - مجموع امتیازات : 1484
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 263 - مجموع امتیازات : 1595
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 261 - مجموع امتیازات : 1472
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 251 - مجموع امتیازات : 1569
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 228 - مجموع امتیازات : 1224
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 213 - مجموع امتیازات : 3718
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 52 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 173 - مجموع امتیازات : 896
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---