1399/07/09
0:21
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

جمعه 17 اسفند 1397 13:45

حاجی زاده: سایپایی ها اخلاق را باختند

فرهنگ و منش آقای قطبی برای آنها عجیب بود

سرپرست تیم فولاد خوزستان نسبت به اظهارات سرپرست تیم سایپا در خصوص سرمربی این تیم، اظهار داشت: در پایان دیدار با سایپا متاسفانه رفتارهای بسیار عجیبی از سوی کادر  اجرایی و فنی این تیم شاهد بودیم که این نشان دهنده جایگاه برخی افراد در فوتبال کشورمان است.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، اسماعیل حاجی زاده در خصوص حاشیه های به وجود آمده پس از این بازی، اظهار داشت: آقای قطبی در پایان همه دیدار ها چه در هنگام برد و چه در هنگام باخت با حریف دست می دهد که متاسفانه این موضع که جنبه های فرهنگی دارد دیروز با بی احترامی برخی نفرات کادر سایپا به حاشیه کشیده شد. البته شاید برای آنها منش و اینگونه رفتارها عجیب باشد و معنی «شو » را بدهد اما کمتر کسی در فوتبال ایران و آسیا یافت می شود که نسبت به شخصیت و اخلاق آقای قطبی شک و شبهه ای داشته باشد. ایشان در طول این بازی و در کنفرانس خبری با احترام کامل نسبت به آقای دایی و سایپا رفتار کرد و این در حالی بود که در مقابل شاهد واکنش های بسیار زشتی از سوی سرمربی، مربیان و دیگر نفرات نیمکت تیم مقابل بودیم.

سرپرست تیم فولاد خوزستان همچنین در پاسخ به صحبت های حاتم، اظهار داشت: از سرپرست تیم سایپا انتظار داریم تمرکز شان را بر مسائل تیم خود بگذارند و در موضوعاتی که هیچ ارتباطی به آنها ندارد ورود نکنند. سایپا در این بازی با شیوه های مختلف سعی داشت 3 امتیاز را بگیرد و در یک صحنه کاملا بحث براگیز به گل رسید، اما از نظر من در اخلاق و خیلی چیزهای دیگر بازنده میدان بودند. این تیم در کل 90 دقیقه تنها یک موقعیت داشت و جالب است که اعضای این تیم به گونه ای صحبت می کنند که انگار دقیقه ای یک موقعیت گل داشتند. حیف که این بازی پخش زنده نداشت که مردم شاهد وقایع باشند و برخی اینگونه دروغ پردازی نکنند.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (4 نظر تا کنون)

محمدحسین صادقی
چهارشنبه 22 اسفند 1397 1:36 AM
تو کشورهای اروپایی این کار یعنی دست ندادن بعد از بازی محرومیت های سنگینی داره

فرزاد
یک شنبه 19 اسفند 1397 10:19 PM
انسانهای متمدن و اخلاق مدار همچون قطبی باعث مهرورزی و عشق در میان مردم خواهند شد اما متاسفانه عده ای دیگر فقط باید همیشه تاسف خورد که بزرگی نیاز به مجموعه رفتارهای پسندیده است در عمل با این حال فقط باید تاسف خورد که چرا القاب اسطوره اینچنین ولخرجی میشود

فولاد⚽
یک شنبه 19 اسفند 1397 8:29 PM
وقتی سایت فولاد حاضر نیست دو کلام نقد بخاطر ۳ باخت متوالی رو پخش کنه چه انتظاری داریم دایی اشتباهاتش رو بپذیره و نقد پذیر باشه.

مصطفی
جمعه 17 اسفند 1397 2:02 PM
خیلی جالب و تاسف آوره! آقای قطبی یک کلمه گفتن کار دایی "بی کلاسی" بود! به جای عذرخواهی بخاطر انجام ندادن کاری که در فوتبال دنیا مرسومه چنان حرف میزنن که انگار دوران فوتبالی خودشون و یادمون رفته! آره همه استاد فرهنگ و ادب بودن!!!!!

 1  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 667 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 427 - مجموع امتیازات : 2205
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 420 - مجموع امتیازات : 1631
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 408 - مجموع امتیازات : 1740
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 387 - مجموع امتیازات : 1705
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 373 - مجموع امتیازات : 1590
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 296 - مجموع امتیازات : 1292
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 52 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 286 - مجموع امتیازات : 1009
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 248 - مجموع امتیازات : 3753
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---