1399/12/09
2:2
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

سه شنبه 21 اسفند 1397 17:14

ورزشگاه مُدرن فولاد به نام «شهدای فولاد خوزستان» مزین شد

موفقیت‌های شرکت فولاد خوزستان مرهون فداکاری‌ها و ایثارگری‌های ۵۶ شهید والا مقام فولادی است.

 محمد کشانی مدیرعامل فولاد خوزستان با بیان این مطلب افزود: این اقدام فرهنگی بنابر وظیفه‌ای که در قبال فداکاری‌ها و ایثارگری‌های شهدا داریم و به برکت وجود ۵۶ شهید والامقام این شرکت صورت گرفت.

 به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، ورزشگاه شهدای فولاد خوزستان از بزرگترین پروژه‌های ساختمانی شرکت در راستای مسئولیت‌های اجتماعی است که تاکنون بالغ بر ۱۵۰۰ میلیارد ریال برای ساخت آن هزینه شده است.

این مجموعه تازه تاسیس در مجاورت شهرک مسکونی فولاد در جنوب شرقی شهر اهواز، یکی از مجهزترین ورزشگاه‌های مدرن کشور است و امید می رود با بهره برداری کامل از آن، نقش بسزایی در پیشبرد اهداف فرهنگی ورزشی استان ایفا نماید.

 بر پایه این گزارش، ورزشگاه فولاد خوزستان دارای امکاناتی بروز و در سطح بین المللی می‌باشد که از آن جمله می‌توان به زمین اصلی ورزشگاه با ابعاد ۶۸×۱۰۵ متر و سه زمین چمن طبیعی اشاره کرد که زمین اصلی در سطح تماشاگران کاملاً سرپوشیده می‌باشد. علاوه بر این، سالن تکنیک به مساحت ۳۹۰۰ متر مربع و استخر سرپوشیده به مساحت ۳۰۰۰ متر مربع، در این مجموعه ایجاد شده است. بمنظور حفظ کیفیت و سبزی چمن‌ها، زمین چمن اصلی و زمین های تمرین شماره ۲ و ۳ دارای لوله‌های زیر زمینی آب گرم می‌باشند.

در خصوص تامین نور استاندارد زمین اصلی ورزشگاه به میزان ۲۴۰۰ لوکس نور، و زمین‌های تمرین به میزان ۶۰۰ لوکس نور، تعبیه شده است. نصب ۲۴۰ شیر آبخوری جهت تامین آب آشامیدنی در طبقه اول، در دسترس تماشاچیان است و برای تیم‌های میهمان و میزبان، دوش، رختکن، جکوزی و سونا پیش‌بینی شده است.
دریاچه مصنوعی به مساحت ۲۲۰۰ متر مربع، جایگاه‌های ویژه جهت مقامات عالی رتبه و خبرنگاران ورزشی بطور مجزا به مساحت کل ۴۵۰ مترمربع از دیگر امکانات این ورزشگاه می‌باشد.

 روابط عمومی فولاد خوزستان با تاکید بر رسمیت نام ورزشگاه، از اصحاب رسانه‌ خواست ترتیبی دهند تا از این پس در خبرها و گزارشات منحصرا از نام «ورزشگاه شهدای فولاد خوزستان» برای اشاره به این مجموعه عظیم فرهنگی ورزشی استفاده شود.

منبع خبر : روابط عمومی شرکت فولاد خوزستان

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (1 نظر تا کنون)

محمدحسین صادقی
سه شنبه 21 اسفند 1397 6:50 PM
امیدوارم در 9 بازی پیشرو نتایج افتخارآمیزی بگیریم

 1  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 671 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 566 - مجموع امتیازات : 2348
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 530 - مجموع امتیازات : 1862
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 528 - مجموع امتیازات : 1739
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 509 - مجموع امتیازات : 1827
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 508 - مجموع امتیازات : 1725
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 377 - مجموع امتیازات : 1103
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 374 - مجموع امتیازات : 1370
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 337 - مجموع امتیازات : 3842
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---