1398/05/30
1:43
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

جمعه 24 اسفند 1397 19:18

قطبی: اگر فولاد می‌خواهد موفق باشد، باید یکدست شود

تماشاگران جوّ استادیوم را بین‌المللی کردند

سرمربی فولاد خوزستان اذعان کرد که پنالتی سپاهان درست نبوده است.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، افشین قطبی پس از تساوی ۱-۱ فولاد مقابل سپاهان اصفهان گفت: خیلی خوشحال شدم که مردم خوزستان و اهواز، ما را تشویق کردند و هیجان داشتند. از دیدن آنها روی سکوها خیلی خوشحال شدم. تماشاگران جوی بین‌المللی ساختند و بازی بسیار زیبایی دیدیم. خیلی دراماتیک بود و من خیلی به بازیکنانم افتخار می‌کنم.

وی ضمن تمجید از شاگردانش گفت: بازیکنانم در ۳۰ دقیقه اول و در نیمه دوم خیلی خوب بازی کردند. موقعیت‌های خیلی خوبی ساختیم و فکر می‌کنم حق بازیکنان ما کمی خورده شد چون پنالتی سپاهان به نظر من و همه ما درست نبود. با این حال عکس‌العمل بازیکنان ما در ۲۰ دقیقه آخر بی‌نظیر بود.

سرمربی فولاد ادامه داد: شاید بسیاری از بازیکنان و تیم‌ها نمی‌توانستند برگردند، اما بازیکنان ما مثل شیر برگشتند. چقدر به فوتبال ۲۰ دقیقه آخر فولاد افتخار می‌کنم. چه موقعیت‌هایی و چه گلی! بازی بسیار پرامیدی برای فولاد و فوتبال خوزستان دیدیم و فکر می‌کنم کل ایران و آسیا دیدند فولاد زنده است و آینده خیلی روشنی دارد.

قطبی درباره صحبت خبرنگاری که از عملکرد ضعیف رافائل مسی انتقاد کرد و معتقد بود که او باید تعویض شود، تصریح کرد: وقتی شما مربی شدید، تعویض‌هایی را که دوست دارید انجام بدهید. بهتر است پس از این بازی قشنگ، درباره نکات منفی صحبت نکنیم و درباره این بازی خوب و زیبا حرف بزنیم.

وی درخصوص اظهارات قلعه‌نویی که سپاهان را شایسته پیروزی در این مسابقه دانسته بود، خاطرنشان کرد: من برای او احترام زیادی قائلم، اما شاید وقتی شما کنار زمین هستید و تیمتان را مدیریت می‌کنید، احساساتتان به شما اجازه ندهد که بازی را شفاف ببینید. هر کسی که بازی امروز را دیده باشد، معتقد است که فولاد تیم بهتر و شایسته پیروزی بود.

سرمربی فولاد خوزستان در پاسخ به این پرسش که آینده تمیش را چطور می‌بیند، گفت: همانطور که همه گروه‌ها سال‌ها قبل کنار هم یکدست شدند و هشت سال با صدام حسین جنگیدند، اگر فولاد می‌خواهد موفق باشد، باید یکدست شود تا مردانی را که جان‌شان را برای این زمین از دست دادند، سربلند کنند. با امیدی که داریم و تلاشی که می‌کنیم، باید یکدست جلو برویم و پیشرفت کنیم.

قطبی افزود: اگر فولاد یکدست شود و همه افراد دیدگاه‌های خود را برای طولانی‌مدت و پیشرفت خوزستان ارائه کنند، شک ندارم که فولاد با استعداد و عشقی که به فوتبال دارد، می‌تواند بهترین تیم ایران و آسیا باشد. این مسابقه برای اولین دیدار ورزشگاه شهدای فولاد خوزستان، بازی خیلی قشنگی بود و دیدارهای زیباتری هم در آن برگزار خواهد شد.

وی در پاسخ به این سوال که چرا وینگر‌های تیمش را دیر تعویض کرد چرا که آنها کم به حمله اضافه می‌شدند، گفت: برای هر بازی با برنامه مشخص وارد میدان می‌شویم اما اتفاقاتی در زمین رخ می‌دهد که باید بر اساس آن برنامه‌مان را پیاده کنیم. همیشه در فوتبال می‌شود از مربیان سوال کرد که چرا فلان تعویض را یک دقیقه یا چند دقیقه زودتر انجام ندادید. بعضی وقت‌ها هم ممکن است بازیکنی که به زمین می‌آید گل بزند و آن وقت می‌گویند عجب تعویضی بود. مربی بر اساس اطلاعاتی که از تیمش و بازی دارد تعویض می‌کند و خیلی راحت است که بعد از بازی گفت باید تعویض زودتر یا دیرتر انجام می‌شد. فکر می‌کنم تعویض‌هایم به موقع بود.

قطبی درباره حملات در عمقی که سپاهان داشت و نشان می داد فولاد در عمق دفاع مشکل دارد، یادآور شد: این مشکل را در نیمه اول داشتیم که سعی کردیم در نیمه دوم حل کنیم. این مسئله بر می‌گردد به بازیخوانی بازیکنان ما و تجربه  جاگیری که در زمین دارند که در این دو زمینه مدافعان ما خوب کار نکردند. شما خبرنگاران این ضعف را خوب دیدید.  هماهنگی لازم ببین خطوط ما نبود و سعی کردیم آن را برطرف کنیم.  من به شاگردانم حق می‌دهم چرا که آنها اولین بار بود در این استادیم بازی می‌کردند و به نوعی شوکه شده بودند. در حالی که سپاهان تیمی پر مهره بابازیکنانی با تجربه است.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (4 نظر تا کنون)

محمدحسین صادقی
یک شنبه 26 اسفند 1397 9:41 PM
تنها تیمی که لنگ حکومتی رو برده ماییم حتی با ناداوری هم تیم حکومتی رو تسلیم و وادار به زانو زدن کردیم ممنون آقای قطبی با تمام کارشکنی ها به شما و تیممون افتخار می کنیم حقیقتا تنها مربی بین المللی تو ایران شمایید

محمدحسین صادقی
شنبه 25 اسفند 1397 11:10 PM
مدیریت باشگاه باید علیه ناداوری ها یه کاری بکنه تا کجا میخوای سکوت کنی !؟

مصطفی
شنبه 25 اسفند 1397 8:53 PM
فکر می کنم فولاد یک مهاجم شش دانگ نیاز داره...

فولاد⚽
شنبه 25 اسفند 1397 5:17 PM
اصطلاح جو بین المللی بزرگ نمایی است وقتی دوربین های پوشش دهنده تصاویر بی کیفیت و ازار دهنده را پخش می کرد.وقتی میکروفن ها صدای تماشاگران را پخش نمی کرد. از صنایع فولاد خواهش داریم دوربین با کیفیت خریداری کند. تور های دروازه ها بی شکل و نافرم هستند. یکم سلیقه بد نیست جایگاه نیمکت ذخیره ها ورزشگاه ازادی تغییر کرده اند بهتر است نمونه ان را در فولاد ارناه ساخت.

 1  
فعال ترین هواداران
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 289 - مجموع امتیازات : 2902
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 661 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 281 - مجموع امتیازات : 2053
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 267 - مجموع امتیازات : 1484
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 264 - مجموع امتیازات : 1596
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 261 - مجموع امتیازات : 1472
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 251 - مجموع امتیازات : 1569
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 228 - مجموع امتیازات : 1224
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 213 - مجموع امتیازات : 3718
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 52 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 173 - مجموع امتیازات : 896
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---