1399/04/24
4:37
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

گزارش

سه شنبه 28 اسفند 1397 9:17

افشین قطبی در ویژه برنامه نوروزی؛

قلب من برای فولاد و خوزستان می تپد

 سیدعلی ضیا شب گذشته در برنامه تحویل سال شبکه یک میزبان افشین قطبی مربی تیم فولاد خوزستان بود.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، افشین قطبی در ابتدا درباره پدرش توضیح داد: «در 12 سال اخیر ایرانی ها هر بار مرا می بینند از من می پرسند پدر شما رضا قطبی است؟ پدر من محمد قطبی است که معلم زبان بودند و حالا در کالیفرنیا زندگی می کند.»

او در پاسخ به اینکه چه شد از پرسپولیس و تیم ملی رفتید و دوباره به ایران برگشتید، گفت: «حرفه من فوتبال است و وقتی مربی فوتبال بین المللی می شوی همیشه با یک ساک کنارت زندگی می کنی. موقعیت تیم ژاپن برای حرفه و کارنامه من خوب بود و می خواستیم در بهترین لیگ آسیا کار کنم. برگشتنم هم یک ماموریت خدایی بود و احساس کردم باید برگردم و به وطنم خدمت کنم.»

مربی سابق تیم ملی در پاسخ به اینکه کدام نقطه از ایران را برای گشت و گذار پیشنهاد می کند، گفت: «من همه جای ایران را دوست دارم و هر جایی می روم به خوبی ها و زیبایی ها نگاه می کنم. هر کجا که رفتم هم به خوبی ها نگاه کردم.»

سرمربی تیم فولاد خوزستان که در ویژه برنامه نوروزی شبکه یک سیما حضور یافت‌؛ در پاسخ به سوال علی ضیا، مجری برنامه مبنی بر اینکه شانس قهرمانی در لیگ با کدام تیم است، گفت: با توجه به توانایی و مهره هایی که چهار تیم سپاهان، تراکتورسازی، استقلال و پرسپولیس دارند به نظر من یکی از این تیم ها قهرمان می شود، اما در این زمان انتخاب این تیم خیلی سخت و دشوار است.

در این هنگام اما علی ضیا مجری برنامه که علاقه خاصی به «پرسپولیس» دارد، گفت: «پرسپولیس قهرمان می شود».

او در ادامه رو به رامبد جوان دیگر مهمان این برنامه، عنوان کرد: آقای قطبی پیش از این سرمربی تیم پرسپولیس بوده و حتما قلب ایشان برای این تیم می تپد که قطبی در واکنش به این مطلب اظهار داشت که به هر حال همه مطلع هستند من پرسپولیس را دوست دارم و علاقمندم که در بین این چهار تیم قهرمان شود اما قلب من برای فولاد و خوزستان می تپد.

سرمربی تیم فولاد خوزستان در بخش دیگری از صحبت هایش فرا رسیدن سال نو را به مردم ایران تبریک گفت و از زحمات مهندس محمد کشانی، مهندس علی محمدی و دکتر حبیب‌الله رضایی تشکر کرد و اشاره کوتاهی نیز به ورزشگاه جدید و مدرن فولاد خوزستان که روز جمعه افتتاح شد، داشت.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (1 نظر تا کنون)

فولاد⚽
پنج شنبه 01 فروردین 1398 1:48 PM
هواداران فولاد کامشان از تغییرات فولاد در شب عید شیرین نشد.از ۱۲ امتیاز فقط ۱ امتیاز گرفتیم.البته در زمان فرکی کمتر حرف بود و بیشتر عمل می کرد.در زمان قطبی شیرینکاری و سخنوری جای خاصی پیدا کرده و فوتبال به حاشیه رفته است

 1  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 664 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 405 - مجموع امتیازات : 2180
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 398 - مجموع امتیازات : 1609
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 396 - مجموع امتیازات : 1728
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 366 - مجموع امتیازات : 1684
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 360 - مجموع امتیازات : 1577
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 294 - مجموع امتیازات : 1290
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 52 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 277 - مجموع امتیازات : 1000
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 246 - مجموع امتیازات : 3751
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---