1399/07/08
14:40
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

شنبه 07 اردیبهشت 1398 4:59

سرمربی تیم فولاد خوزستان:

خیلی مهم بود که شکست هفته قبل مقابل نفت را جبران کنیم

افشین قطبی، سرمربی تیم فولاد خوزستان بازی تدافعی تیمش در نیمه دوم دیدار مقابل سپیدرود رشت را طبیعی دانست.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، افشین قطبی پس از پیروزی 2 بر یک تیمش مقابل سپیدرود اظهار داشت: بازی خیلی جذابی بود و دو نیمه متفاوت داشت. ما در نیمه اول خوب کار کردیم و توانستیم در دفاع فضا را ببندیم و در ضدحملات مؤثر بودیم. گل دوم هم بسیار زیبا بود که توانستیم شیمبا را به خوبی در فضای خالی ببینیم.

وی در ادامه افزود: به تیم سپیدرود تبریک می‌گویم که در دو سه بازی اخیری که از آنها دیدم، پیشرفت خوبی داشتند. واقعاً در نیمه دوم این بازی هم فوق‌العاده بودند و در سه بازی آینده برای آنها موفقیت را آرزو می‌کنم. من این منطقه را خیلی دوست دارم. مردم بسیار خوبی دارد و بازیکنانی هم که از شمال کشور می‌آیند، بازیکنان بسیار خوبی هستند. من فوتبال شمال کشور را خیلی دوست دارم و برای آنها آرزوی موفقیت می‌کنم.

 

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان در واکنش به طرح این موضوع که «تیم شما یک نیمه خوب بازی کرد و در نیمه دوم بازی خوبی را به نمایش نگذاشتید»، خاطرنشان کرد: وقتی تیمی در خانه یک بازی را 4 بر یک می‌بازد، بحران سختی در قلب بازیکنان و کادرفنی می‌ماند. ما هفته سختی داشتیم و خیلی مهم بود که جبران کنیم. به خصوص اینکه در نیمه دوم چهار گل را دریافت کردیم. وقتی ما 2 بر صفر جلو بودیم، بازیکنانم نمی‌خواستند این نتیجه را از دست بدهند. به همین دلیل عقب نشینی‌کردیم و نمی‌خواستیم گل بخوریم.

قطبی یادآور شد: ما تحت تأثیر بازی خوب سپیدرود این‌گونه بازی کردیم و عقب‌نشینی ما در نیمه دوم طبیعی بود، چون وقتی جلو می‌روید، ممکن است در عدم تمرکز گل بخورید، پنالتی بدهید و نتیجه از دست برود. با این حال شرایط این بازی برای ما خیلی سخت بود و سپیدرود بازی باکیفیتی انجام داد. در 13 بازی اخیر که من سرمربی فولاد بودم، نیمه دوم این بازی یکی از سخت‌ترین روزهای ما بود و واقعاً تحت فشار بودیم. بازیکنان سپیدرود خیلی خوب جنگیدند و برای بقا تلاش می‌کردند. خوشبختانه پنالتی هم گل نشد تا بتوانیم در این بازی نتیجه بگیریم.

وی درباره نمایش متفاوت تیمش در نیمه دوم و اینکه فولاد عقب‌نشینی کرده بود، اظهار داشت: این تفکر فوتبال من نیست. نیمه دوم آن‌طور که می‌خواستم بازی کنم، بازی نکردیم. مربی می‌تواند تمریناتی انجام بدهد و ترکیبی بچیند که بازیکنان طبق آن بازی کنند. با این حال وقتی به آخرهای لیگ می‌رسیم، اتفاقات از دست مربیان هم خارج می‌شوند. چون بازیکنان روزهای سختی را پشت سر گذاشته‌اند، حس می‌کنم اینجا فقط پیروزی می‌خواستند. باید روی این مسئله کار کنیم، چون این سبک بازی مورد علاقه من نبود.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (1 نظر تا کنون)

محمدحسین صادقی
شنبه 07 اردیبهشت 1398 10:26 AM
برد فولاد رو به امپراطور تبریک میگم

 1  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 667 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 427 - مجموع امتیازات : 2205
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 420 - مجموع امتیازات : 1631
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 408 - مجموع امتیازات : 1740
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 387 - مجموع امتیازات : 1705
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 373 - مجموع امتیازات : 1590
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 296 - مجموع امتیازات : 1292
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 52 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 286 - مجموع امتیازات : 1009
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 248 - مجموع امتیازات : 3753
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---