1399/09/11
12:41
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

شنبه 21 اردیبهشت 1398 2:18

افشین قطبی:

روحیه و جو بسیار خوبی در فولاد خوزستان حاکم است

 سرمربی تیم فولاد خوزستان گفت: فعلاً برنامه ما این است که رده ششم خود را حفظ کنیم و درباره اینکه در فولاد می‌مانم یا نه هنوز تصمیم نگرفته‌ام.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، افشین قطبی بعدازظهر جمعه در نشست خبری پیش از مصاف دو تیم فولاد خوزستان و ذوب آهن در ورزشگاه فولادشهر اصفهان، اظهار داشت: دیدار فردا در مقابل ذوب‌آهن دیدار حساسی برای ماست زیرا فاصله بین دو تیم کم است؛ به همین دلیل من فکر می‌کنم بازی فردا بازی جذاب و دیدنی خواهد شد. از طرفی من خوشحالم که در بازی فردا در مقابل تیمی قرار می‌گیریم که سرمربی آن دوست عزیز من آقای منصوریان یکی از بهترین مربیان جوان حال حاضر کشور و افتخار من و ایران است؛ من و آقای منصوریان با هم مربیگری خود را آغاز کردیم و خوشحالم که پس از ۸ سال او را از نزدیک خواهم دید.

وی با دعوت از خوزستانی‌های ساکن اصفهان برای تماشای مسابقه بین تیم‌های سپاهان و فولاد ادامه داد: من امروز مطلع شدم که بسیاری از مردم خوزستانی در اصفهان زندگی می‌کنند و خوشحال می‌شوم که از آنها دعوت کنم که این دیدار دیدنی را در ورزشگاه تماشا کنند و از تیم شهر خود حمایت کنند. سرمربی فولاد در پاسخ به این سوال که آیا با این تیم به ایده‌آل‌های خود رسیده است یا خیر پاسخ داد: من زمانی که تیم را تحویل گرفتم، فولاد شرایط خوبی نداشت و نتایج خوبی نگرفته بود اما خوشبختانه با همکاری باشگاه، بازیکنان و مدیران و تلاش خیلی زیاد توانستیم تیم خوبی بسازیم و حتی برای مدتی برای کسب عنوان قهرمانی بجنگیم اما متأسفانه نتوانستیم در چند بازی نتیجه‌های مطلوب و لازم را کسب کنیم. وی ادامه داد: ما نیاز داشتیم که همواره نمایش خود را در سطح بالا نگه داریم و نیز با کمترین تلاش بیشترین نتیجه را کسب کنیم که ما این ۲ معیار را نداشتیم و برای رسیدن به این ۲ معیار ما به شخصیت‌هایی نیاز داریم که هم تجربه کافی داشته باشند و هم تفکر و اندیشه و انگیزه لازم را و متأسفانه ما چنین مهره‌هایی نداشتیم اما به هر حال بازیکنان ما بیشترین تلاش خود را به کار گرفتند و من از کار در کنار آنها لذت بردم. قطبی شرایط روحی تیم خود را خوب توصیف کرد و افزود: خوشبختانه روحیه و جو بسیار خوبی در فولاد حاکم است و این روحیه باعث شد تا ما بازی‌های خوبی از خود ارائه کنیم و در رده ششم جدول باقی بمانیم و در مقابل تیم‌های بالای جدول ۷ امتیاز کسب کنیم.

وی درباره ادامه همکاری با فولاد توضیح داد: فعلاً برنامه ما در ۲ بازی پیش رو، این است که ششمی خود را تمام کنیم و درباره ادامه همکاری با فولاد صحبت‌هایی انجام شده که این صحبت‌ها بعد از این بازی نیز ادامه خواهد داشت. من دوست دارم در باشگاهی کار کنم که با انگیزه‌ها و اندیشه‌های من هماهنگ و همسو باشد و هیچ وقت دوست ندارم در باشگاهی باشم که انگیزه‌های من از بازیکنانم بیشتر باشد. این مسئله باید بیشتر شفاف شود و بعد از آن در مورد ماندن یا نماندن در فولاد تصمیم می‌گیرم. سرمربی فولاد خوزستان در درباره اینکه آیا فوتبال ایران نسبت به دوره‌ای که خود او سرمربی تیم ملی بود پیشرفتی داشته یا خیر خاطرنشان کرد: این طبیعی است که پس از ۸ سال، فوتبال کشور در سطح حرفه‌ای پیشرفت کرده است، هم از نظر فنی، هم از نظر جسمی و هم از لحاظ زیرساخت پیشرفت کردیم و با این حال هنوز فضا و مسیر زیادی برای پیشرفت در پیش داریم.

قطبی ادامه داد: اگر به یک مسابقه فوتبال ۹۰ دقیقه در کشور ما با دید انتقادی نگاه کنیم، وقت زیادی به خاطر حواشی، وقت‌کشی‌ها، درگیری‌ها و نیز بیرون رفتن توپ‌ها تلف می‌شود و این مدت مفید بازی و به دنبال آن جذابیت بازی را کم می‌کند. ما باید از این مشکلات عبور کنیم و بر روی بازی تمرکز کنیم و سرعت فوتبال را بالا ببریم. در این راستا کیفیت زمین‌ها نیز مهم است و متأسفانه زمین‌های ما استانداردهای کافی را ندارند و باید بهتر شوند.

وی درباره آنالیز خود از ذوب‌آهن گفت: منصوریان همیشه یک روحیه جنگنده‌ای دارد که این روحیه را زمانی هم که بازیکن بود داشت و اکنون این روحیه را با خود به ذوب‌آهن آورده و در این تیم تزریق کرده است. از سویی با توجه به اینکه بازی‌های آسیایی را هم دارد، لازم است که تغییراتی را در تیم خود داشته باشد و به بازیکنان مختلفی بازی بدهد که این کار انگیزه‌بازیکنان را بالا نگه می‌دارد. ذوب‌آهن تیمی است که همیشه مدیریت بسیار خوبی داشته و شرایط خوبی را بیرون از زمین داشته است و ما این را هم می‌بینیم.

وی در واکنش به سوالی پیرامون مصدومان و محرومان تیم خود گفت: محرومی نداریم اما در مورد مصدومان چیزی نمی‌گویم تا منصوریان بیشتر کار کند و سردرد بیشتری داشته باشد.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (1 نظر تا کنون)

محمدحسین صادقی
یک شنبه 22 اردیبهشت 1398 10:58 PM
One emperator One champion Great foolad

 1  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 667 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 448 - مجموع امتیازات : 2226
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 431 - مجموع امتیازات : 1642
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 422 - مجموع امتیازات : 1754
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 401 - مجموع امتیازات : 1719
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 1601
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 303 - مجموع امتیازات : 1299
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 53 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 300 - مجموع امتیازات : 1024
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 254 - مجموع امتیازات : 3759
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---