1399/04/24
2:10
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

جمعه 12 مهر 1398 17:48

نکونام: می توانستیم با اختلاف بیشتری بازی را ببریم

سرمربی تیم فولاد خوزستان گفت: با شناخت کافی از تیم شاهین می دانستیم که بازی سختی نداریم. تیم ما خیلی راحت موقعیت به دست آورد و خیلی راحت هم موقعیت از دست داد، می توانستیم با اختلاف بیشتری بازی را ببریم.

 

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، جواد نکونام در نشست خبری بعد از بازی مقابل تیم شاهین شهرداری بوشهر در مورد بازی گفت: ما شناخت کافی از تیم شاهین داشتیم و با آنالیزی که انجام دادیم می دانستیم بازی سختی نداریم، مخصوصا در خط دفاعی.

 

وی اظهار کرد: توانستیم بازی را کنترل کنیم و موقعیت های زیادی داشتیم، فکر می کنم برد با نتیجه ۱-۰ حداقل نتیجه ای بود که باید می گرفتیم. امروز روز خوب ما بود و باید از بازیکنانم تشکر کنم که واقعا در این هوای گرم و شرجی تمام وجود خود را برای رسیدن به موفقیت تیم گذاشتند اما به نظرم تیم ما استحقاق زدن گل های بیشتری را داشت.

 

سرمربی فولاد خوزستان در مورد تیم شاهین بوشهر گفت: تیمی که از لیگ یک به لیگ برتر می آید واقعا کار سختی دارد، و شرایط اصلا برابر نیست. ویسی کار سختی را در پیش دارد. نکونام اضافه کرد: تیم ما خیلی راحت موقعیت به دست آورد و خیلی راحت هم موقعیت از دست داد. می توانستیم با اختلاف بیشتری بازی را ببریم. تیم ما در همه جای زمین خوب بازی کرد، مهمتر از همه هیچ موقعیتی به تیم حریف ندادیم و امیدواریم که این روند خوب ادامه داشته باشد.

 

وی خاطرنشان کرد: اولین بارم بود که در بوشهر حضور داشتم، و واقعا لذت بردم. هم از استادیوم و هم مردم بوشهر و هواداران تیم شاهین. خصوصا که تیمشان به لیگ برتر صعود کرده است و انگیزه مضاعفی دارند. امیدوارم که در ادامه بازی ها موفق باشند.

منبع خبر : fooladfc.ir

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 664 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 405 - مجموع امتیازات : 2180
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 398 - مجموع امتیازات : 1609
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 396 - مجموع امتیازات : 1728
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 366 - مجموع امتیازات : 1684
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 360 - مجموع امتیازات : 1577
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 294 - مجموع امتیازات : 1290
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 52 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 277 - مجموع امتیازات : 1000
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 246 - مجموع امتیازات : 3751
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---