1399/04/22
20:39
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

شنبه 30 فروردین 1399 14:35

بدشانس‌ترین بازیکن سال ۹۸ بودم

شربتی: دل همه برای فوتبال تنگ شده است

مدافع چپ تیم فولاد می‌گوید اگر لیگ ادامه پیدا می‌کرد تیم فولاد باتوجه به آمادگی، اکنون در جایگاه بالاتری قرار داشت.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، رضا شربتی مدافع چپ تیم فولاد خوزستان درباره روزهای حضورش در قرنطینه گفت: پس از پایان تمریناتمان به مشهد آمدم، سعی می‌کنم در کنار خانواده باشم و تنها برای کار ضروری خارج شوم. تمرینات از طریق مربی بدنساز به ما داده می‌شود و ما آن‌را آنلاین به کادرفنی گزارش می‌دهیم تا بدنمان را بتوانیم تا حد خوبی آماده نگه‌داریم. اگر چه تمرین به صورت گروهی با تمرینات خانگی قابل قیاس نیست اما تلاش می‌کنیم در حد خوبی نگه داریم.

شربتی درباره تعطیلی لیگ گفت: فکر می‌کنم دل همه مردم برای فوتبال تنگ شده است، تمام مسابقات تعطیل شده و این روزها برای ما سخت می‌گذرد. امیدوارم که همگی همت کنند تا از این پیچ سخت عبور کنیم. پزشکان و پرستاران هم تلاش زیادی می‌کنند که باید از آن‌ها نیز ممنون باشیم. ما قبل از تعطیلی نتایج خوبی گرفتیم و اگر لیگ ادامه پیدا می‌کرد جایگاه ما بسیار بالاتر بود اما دل‌سرد نمی‌شویم و پر تلاش‌تر از قبل به کارمان ادامه خواهیم داد.

وی در مورد حضورش در تیم فولاد گفت: در ابتدای فصل تراکتورسازی باشگاه سابقم به من پیشنهاد همکاری مجدد داد اما دوست داشتم تا به باشگاه بزرگ فولاد بپیوندم. کار کردن با آقا جواد لذت بخش است چراکه ایشان یک مربی جوان و با انگیزه است و واقعا دوست داشتم که شاگرد ایشان بشوم.

شربتی در ادامه افزود: فکر می‌کنم لقب بدشانس‌ترین بازیکن سال ۹۸ را باید به من بدهند اما در روزهای سخت آقای نکونام، کادر فنی و دیگر بچه‌های تیم کنار من بودند و مطمئنا با قدرت در سال ۹۹ تلاش خواهم کرد تا بتوانم به تیمم کمک کنم.

مدافع چپ تیم فولاد خوزستان در انتها نیز گفت: باشگاه فولاد پتانسیل فوق‌العاده‌ای دارد، همه چیز در این باشگاه سر جای خودش قرار دارد و فکر می‌کنم در فوتبال ایران باشگاه‌های کمی هستند که اینگونه باشند. آقای آذری یکی از بهترین مدیران ورزش ایران است و حضورشان یک قوت قلب برای باشگاه و ما به حساب می‌آید و امیدوارم که با تلاش بازیکنان و درایت کاردانی بتوانیم در ادامه لیگ نیز نتایج درخشانی بگیریم و دل هواداران، کارگران شرکت فولاد و مردم خوزستان را شاد کنیم.

منبع خبر : fooladfc.ir

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 664 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 405 - مجموع امتیازات : 2180
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 398 - مجموع امتیازات : 1609
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 396 - مجموع امتیازات : 1728
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 366 - مجموع امتیازات : 1684
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 360 - مجموع امتیازات : 1577
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 294 - مجموع امتیازات : 1290
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 52 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 277 - مجموع امتیازات : 1000
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 246 - مجموع امتیازات : 3751
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---