1399/12/10
23:20
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

پنج شنبه 11 اردیبهشت 1399 19:12

پیشکسوتان به خانه خود بازگشتند

حمیدی: فولاد راه درخشش در ایران و آسیا را دنبال می‌کند

مربی تیم زیر 17 سال فولادخوزستان می‌گوید آکادمی باشگاه فولاد به مانند همیشه در بازیکن‌سازی فعال و پیشتاز است.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، لفته حمیدی مهاجم سابق فوتبال فولادخوزستان درباره حضور دوباره در باشگاه به عنوان مربی تیم زیر 17 سال فولاد گفت: خوشحال هستم که به خانه خودم بازگشتم، از زمان حضور آقای آذری و آقای نکونام راه مناسبی برای حضور دوباره پیشکسوتان در باشگاه فولاد ایجاد شده است. ما پس از چند سال به خانه خود بازگشتیم و قطعا باشگاه فولادخوزستان با حضور آقای آذری راه خوبی برای پیشرفت و درخشش دوباره در فوتبال ایران و آسیا را پیدا کرده است. مدرک مربی‌گری B آسیا را گرفته‌ام و منتظر شروع کلاس‌های دوره Aآسیا هستم.

وی در ادامه افزود: باشگاه فولادخوزستان از گذشته در بازیکن‌سازی و داشتن آکادمی فعال در فوتبال ایران زبانزد بوده، اکنون بازیکنان زیادی در آکادمی و تیم‌های پایه باشگاه‌ هستند که قطعا آینده درخشانی را در فوتبال ایران خواهند داشت، تلاش باشگاه و مربیان آکادمی این است تا بتواند در امر بازیکن‌سازی به مانند گذشته در ایران پیشتاز باشد.

مهاجم سابق تیم فولادخوزستان درباره تعطیلات لیگ گفت: تعطیلی به نظر من معقول بود چرا که در تمام دنیا لیگ‌های برتر تعطیل شد. فولادخوزستان با آقای نکونام روزهای خیلی خوبی داشت و فکر می‌کنم بزرگترین ضرر را تیم فولاد کرد و قطعا با شروع دوباره لیگ این تیم حرف‌های زیادی برای گفتن خواهد داشت.

حمیدی درباره تلاش پزشکان و پرستاران نیز در روزهای کرونایی گفت: پزشکان و پرستاران تلاش زیادی در این روزها برای سلامتی جامعه می‌کنند و از آن‌ها ممنون هستیم. انشالله که این مشکل حل بشود و سلامتی به جامعه بازگردد.

منبع خبر : fooladfc.ir

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 671 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 566 - مجموع امتیازات : 2348
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 538 - مجموع امتیازات : 1870
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 531 - مجموع امتیازات : 1742
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 514 - مجموع امتیازات : 1832
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 511 - مجموع امتیازات : 1728
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 377 - مجموع امتیازات : 1103
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 374 - مجموع امتیازات : 1370
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 337 - مجموع امتیازات : 3842
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---