1399/05/18
21:44
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

دوشنبه 19 خرداد 1399 23:40

کعبی: ۱۰ بازی فینال گونه در ادامه مسابقات داریم

مربی تیم فولادخوزستان می‌گوید تصمیم نهایی برای میزبانی در دیدار مقابل استقلال را  مدیریت باشگاه خواهد گرفت.

به گزارش "ورزش سه"، حسین کعبی مربی تیم فولاد خوزستان در پایان آخرین مرحله تمرینی تیم فولاد خوزستان در تهران در خصوص آخرین وضعیت این تیم  در جمع خبرنگاران گفت: وضعیت خوبی داریم؛ در این مدت در تهران، صبح و عصر تمرینات خوبی را برگزار کردیم. امروز روز آخر اردوی ما بود و خودمان را برای بازی با استقلال که چهارم تیرماه در اهواز برگزار می‌شود آماده می‌کنیم. ان‌شاءالله بتوانیم بازی خوبی ارائه بدهیم و نتیجه بگیریم. تمرینات آنقدر خوب بود که بچه‌ها و مربیان لذت بردند. واقعاً شرایط سخت است و ١٠ بازی خیلی سخت داریم. هر بازی برای‌مان حکم فینال دارد.

کعبی در مورد مصدومیت بازیکنان در تمرینات پس از ۲ ماه تعطیلی عنوان کرد: صد درصد بعد از حدود ۲ یا ۳ ماه استراحت وقتی بازیکن ناگهان در این گرما و وسط فصل به بدنش فشار بیاورد مصدوم می‌شود، باید به برنامه‌ای که فدراسیون داده احترام بگذاریم چون واقعاً این اتفاق در کل دنیا افتاده و فقط در ایران نیست؛ بازیکن باید آنقدر حرفه‌ای باشد چون سال خیلی بدی داشتیم هر کسی مصدوم شود باید خودش را برای سال‌های بعد آماده کند. واقعاً لذت فوتبال به این چیزها و اتفاقات عجیب و غریب است که خبر نمی‌کند. بازیکن باید حرفه‌ای باشد و فکر و دیدش در زمین فوتبال باشد.

مربی فولاد در مورد وضعیت قرمز استان خوزستان و اینکه آیا اعضای تیم فولاد نگران میزبانی با این وضعیت در شهر اهواز نیستند، گفت: این تصمیم را باشگاه می‌گیرد. کل فکر و ذهن ما این است که چهارم باید بازی کنیم حالا می‌خواهد در زمین بی‌طرف باشد یا در اهواز باشد. ما فکرمان را روی تمرینات و بازیکنان گذاشته‌ایم تا مصدوم نشوند این تصمیم را باشگاه فولاد و رئیس آن باید بگیرند که می‌توانیم در زمین بی‌طرف بازی کنیم یا باید در خوزستان بازی کنیم.

کعبی در مورد تأخیر به وجود آمده در لیگ و اینکه آیا این اتفاق به نفع یا ضرر تیم فولاد شده است، عنوان کرد: صد درصد به ضرر ما بوده است. صد درصد دوست داشتیم بازی کنیم. اما باید به تصمیمی که فدراسیون گرفته احترام گذاشت. ما به آن احترام گذاشتیم. مریضی طوری است که کل ایران را گرفته و نمی‌شود کاری کرد.

وی در مورد به تعویق افتادن بازی با استقلال که قرار بود ۲۹ خرداد برگزار شود اما حالا باید با یک هفته تأخیر انجام شود، گفت: فرقی نمی‌کند که می‌خواهد بیست و نهم خرداد باشد یا چهارم تیر. باید بالاخره یک روزی بازی کنیم به نظرم هیچ اتفاقی نیفتاده است و ان‌شاءالله بتوانیم چهارم بازی کنیم ونتیجه بگیریم.

منبع خبر : ورزش سه

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 665 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 421 - مجموع امتیازات : 2197
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 411 - مجموع امتیازات : 1622
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 402 - مجموع امتیازات : 1734
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 385 - مجموع امتیازات : 1703
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 371 - مجموع امتیازات : 1588
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 294 - مجموع امتیازات : 1290
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 52 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 282 - مجموع امتیازات : 1005
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 246 - مجموع امتیازات : 3751
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---