1399/05/18
21:31
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

چهارشنبه 21 خرداد 1399 23:49

وضعیت قرمز اهواز و تهران متفاوت است؟

علوی: اجازه نمی‌دهیم حق میزبانی را از ما بگیرند

سرپرست تیم فولادخوزستان می‌گوید باشگاه فولاد تمام امکانات برای میزبانی هرچه بهتر در ادامه مسابقات را آماده کرده و مشکلی از این بابت وجود ندارد.

به گزارش سایت باشگاه فولادخوزستان، سید محمدعلوی سرپرست تیم فولادخوزستان در پاسخ به صحبت‌های سرپرست استقلال مبنی بر قرمز بودن وضعیت خوزستان و انجام بازی در استان دیگر نیز گفت: واقعا نمی‌دانم چرا وقتی سازمان لیگ محل دیدار را مشخص کرده، دوستان قصد دارند تا با این مصاحبه‌ها مسئولان را تحت تاثیر قرار بدهند. ما آمادگی کامل میزبانی را داریم و امکانات استاندارد را برای میزبانی در مسابقات مهیا کرده‌ایم و اجازه نمی‌دهیم تا امتیاز و حق میزبانی از ما به هیچ روشی گرفته شود.

وی ادامه داد: سوال من اینجاست، آیا وضعیت شهر تهران سفید است؟ تیم‌های تهرانی کجا میزبانی می‌کنند؟ مگر قرمز تهران و اهواز فرقی دارد؟ حتما می‌خواهند بگویند قرمز شما پررنگ‌تر است. این بحث‌ها نیست و برای من جای تعجب دارد که چرا هنوز دوستان ما در تیم استقلال درباره این موضوع صحبت می‌کنند، از دوست عزیز و هم‌بازی سابقم آقای رمضانی می‌خواهم که تمرکزشان را روی تیم و میزبانی خودشان بگذارند چرا که باشگاه فولاد تمامی پروتکل ‌های بهداشتی را برای انجام مسابقات در نظر گرفته است.

سرپرست تیم فوتبال فولادخوزستان همچنین گفت: حق ما این است که در اهواز دیدار خانگی خود را انجام بدهیم، ورزشگاه خانگی ما آماده میزبانی برای مسابقات لیگ‌برتر است و هیچ مشکلی از این بابت وجود ندارد. همه چیز به رعایت بازیکنان و کنترل مسئولان باز می‌گردد که در فرودگاه و هتل چگونه بهداشت تیمی و فردی را رعایت کنند. برای هر بازی اگر تیم‌ها مسیر فرودگاه، هتل و ورزشگاه را کنترل کنند مشکلی پیش نخواهد آمد. ما هم دوست نداریم برای کسی مشکلی پیش بیاید و سلامتی اولویت اول ما است، ان‌شاءالله که این ویروس ریشه‌کن شود و سلامتی به جامعه ما و دیگر جوامع دنیا بازگردد.

بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران نیز درباره صحبت سرپرست استقلال درباره حضور هواداران در هتل و فرودگاه نیز گفت: سوال من اینجاست آیا فقط تیم آن‌ها هوادار دارد و یا اینکه هواداران در شهرهای دیگر رعایت می‌کنند و فقط در اهواز تجمع می‌کنند؟ این را باید بگویم که مسابقه در اهواز است و قطعا ما هوادار بیش‌تری در شهر خودمان داریم، همه هواداران فوتبال فهم و فهمیده خوزستانی وضعیت را درک می‌کنند و قطعا می‌دانند نباید تجمع کنند و به امیدخداوند مشکلی پیش نخواهد آمد. چه مسابقاتی که در اهواز باشد و چه در شهر دیگری هواداران برای سلامتی خود و دیگر نفرات در هتل و فرودگاه حاضر نخواهند شد. ضمنا تیم‌ها می‌توانند با همکاری فرودگاه از جایگاه ویژه وارد و خارج شوند تا مشکلی پیش نیاید.

علوی در انتها نیز درباره وضعیت استان خوزستان نیز گفت: ان‌شاءالله  وضعیت استان روز به روز بهتر خواهد شد و تا شروع مسابقات با همت مردم و مسئولین وضعیت قرمز را پشت سر خواهیم گذاشت و این روزهای سخت را می‌گذرانیم. همه هدف ما این است تا بتوانیم با آمادگی کامل برای مسابقات آماده شویم و دل مردم خوزستان را شاد کنیم.

منبع خبر : fooladfc.ir

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 665 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 421 - مجموع امتیازات : 2197
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 411 - مجموع امتیازات : 1622
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 402 - مجموع امتیازات : 1734
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 385 - مجموع امتیازات : 1703
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 371 - مجموع امتیازات : 1588
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 294 - مجموع امتیازات : 1290
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 52 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 282 - مجموع امتیازات : 1005
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 246 - مجموع امتیازات : 3751
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---