1399/05/18
22:37
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

دوشنبه 26 خرداد 1399 13:40

مواضع ما علمی است، بر آن پایبندیم

آذری: اواسط هفته آینده پول بازیکنان برزیلی پرداخت می‌شود

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان با بیان این‌که پول بازیکنان برزیلی سابق تیم تا اواسط هفته آینده به حساب‌شان واریز خواهد شد، گفت: سپس درخواست‌مان را برای باز شدن پنجره نقل و انتقالات باشگاه فولاد ارائه خواهیم داد.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، سعید آذری مدیرعامل باشگاه فولاد با اشاره به جلسه روز گذشته در خصوص حل مشکل ایجاد شده برای باشگاه فولاد پیرامون پرونده بازیکنان برزیلی و بسته شدن سه پنجره نقل و انتقالات این باشگاه، اظهار کرد: خداراشکر مشکل برطرف و قرار شد با حمایت آقای محمدی رئیس کارخانه فولاد و همکاران وی، پول این بازیکنان تا اواسط هفته آینده به حساب شان واریز شود تا ان‌شاءالله درخواست‌مان را برای باز شدن پنجره نقل و انتقالات باشگاه فولاد ارائه دهیم.

وی در ادامه نیز با بیان این‌که از بازگشت پاتوسی به ایران و رسیدن او به بازی با استقلال ناامید نیستیم، گفت: در حال حاضر سرمربی تیم ذوب آهن و اوساگونای پرسپولیس نتوانسته‌اند به ایران برگردند و بیرانوند نیز نتوانست از ایران به بلژیک برود. چنین مشکلی نیز برای بازگشت پاتوسی از آفریقای جنوبی به ایران وجود دارد. تمام تلاش‌های‌مان را تا این لحظه انجام داده‌ایم و هنوز ناامید نیستیم. از طریق یک کانال دیگر هم پیگیر بازگشت این بازیکن هستیم تا اگر بشود از طریق کشتیرانی او را به ایران برگردانیم اما در مجموع هنوز اتفاق خاصی برای بازگشت پاتوسی به ایران نیفتاده است.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان درباره حضور روز گذشته‌اش (یکشنبه) در محل تمرین تیم نیز گفت: تمرینات عالی پیش می‌روند و بازیکنان با انگیزه کار می‌کنند. نکونام و همکارانش زحمات زیادی برای آمادگی تیم کشیده‌اند و تدبیر برگزاری ۲۰ روز اردو در تهران و کنار هم بودن بازیکنان، تیم را به جاهای خوبی رسانده است اما باید بدانیم حضور در مسابقه رسمی با تمرینات متفاوت است.

وی در خصوص حواشی‌ای که اخیرا پیرامون میزبانی از استقلال تهران در اهواز به وجود آمده است، اظهارکرد: ما به حواشی توجهی نداریم و تمرکزمان روی کار خودمان است، ضمن این‌که دیگر هیچ مشکلی برای میزبانی در اهواز وجود ندارد و طی نامه‌ای که سازمان لیگ به ما ارسال کرده است، از استقلال در اهواز میزبانی خواهیم کرد. طی نامه سازمان لیگ عنوان شده است، باتوجه به این‌که ورزشگاه‌ها ایزوله و هتل‌ها بازگشایی شده‌اند و محیط ورزشگاه‌ها مشکلی ندارند، مسابقات فوتبال حتی در مناطق قرمز هم انجام خواهند شد.

آذری تاکید کرد: از روز اول عنوان کردیم که لیگ برگزار نشود ولی همه به ما حمله کردند اما الان که اراده بر این است که مسابقات انجام شود، ما نیز تمکین می‌کنیم و پیرو سیاست‌های ستاد ملی مبارزه با کرونا هستیم ولی در مجموع از مواضع قبلی‌مان کوتاه نیامده‌ایم زیرا مواضع‌ ما علمی هستند.

منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 665 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 421 - مجموع امتیازات : 2197
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 411 - مجموع امتیازات : 1622
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 402 - مجموع امتیازات : 1734
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 385 - مجموع امتیازات : 1703
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 371 - مجموع امتیازات : 1588
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 294 - مجموع امتیازات : 1290
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 52 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 282 - مجموع امتیازات : 1005
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 246 - مجموع امتیازات : 3751
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---