1399/10/29
23:50
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

گفتگو

شنبه 07 تیر 1399 13:43

سه بار برای پاتوسی بلیط گرفتیم

آذری: فولاد ستاره بازی ما برابر استقلال بود

سعید آذری می‌گوید که درباره مربیان و سرپرستان تیم ها نظری ندارد و فقط در مورد مدیران اظهارنظر می‌کند.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، ، سعید آذری مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان پس از حضور در فدراسیون فوتبال و جلسه با اعضای این نهاد، در مقابل خبرنگاران حاضر شد و در پاسخ به سوال آن ها گفت: یک کاری با آقای نبی داشتم، می‌خواستم شما را گمراه کنم که گفتم کفاشیان! او درباره حواشی بازی با استقلال عنوان کرد: ما حواسمان به حواشی نیست و ما به کارهایمان به نحو احسن پرداختیم، پروتکل ها را رعایت کردیم و تلاش کردیم بهانه ای دست کسی ندهیم. باتوجه به تمهیداتی که در فولاد اندیشیده شده بود، این اتفاق افتاد که به بهترین وجه در استادیوم ما تمام پروتکل ها رعایت شدند و استقلالی ها شاهد این بودند که همه چیز کاملا رعایت شده بود و همکاران ما 5:25 صبح از استادیوم بیرون آمدند و استراحت کردند. از این حیث خوشحالم اولین بازی با رعایت پروتکل های وزارت بهداشت و فدراسیون پزشکی - ورزشی به بهترین نحو برگزار شد.

وی افزود: من تا حالا نشده در مورد نقطه نظر مربیان و سرپرست تیم ها صحبت کنم، اگر درباره مدیران باشد در خدمتم. این برداشت شماست که اتهام به فولاد بوده، من چیزی که مدیریت اجازه دهد پاسخ می‌دهم و این که برداشت شما چیست و فضای مجازی چه گفته، برایم مهم نیست. ما تیممان را به بهترین نحو تجهیز کردیم و 20 روز در تهران اردو داشتیم و تمرین آمادگی جسمانی و فنی داشتیم و 12 روز هم در هوای گرم اهواز تمرین کردیم و در بازی هم تلاش کردیم و پیروز شدیم. این که بعد از بازی چه شده، مهم نیست.

آذری در خصوص اظهارات سعادتمند گفت: این مواضع مدیریتی آقای سعادتمند است که خودش از مدیران کارکشته وزارت ورزش است و خودش بررسی می‌کند و در ارتباط با باشگاه فولاد خوزستان اگر مدیران عالی رتبه فولاد خوزستان صحبتی کرده باشند، بنده بعد از مطالعه کامل صحبت خواهم کرد اما تیم ما باتوجه به تلاشش در بازی پیروز شد و من اجازه نمی‌دهم در مقابل سرپرست و سرمربی محترم یک باشگاه موضع بگیرم.

مدیرعامل باشگاه فولاد در مورد درگیری هاشمی نسب و دانشگر عنوان کرد: برایم جای تعجب بود که این اخبارها از کجا می‌آید. وقتی بچه ها آمدند و وریا و دانشگر آمدند و من به آن ها خسته نباشید گفتم و مشتمان را بهم زدیم و درگیری ندیدم اما بعد خبر زدند که مهدی هاشمی نسب با دانشگر درگیر شده. اصلا همچین چیزی نیست و من چیزی ندیدم.

او راجع به عملکرد داور هم توضیح داد: کارشناسان بارها و بارها صحنه را نشان دادند و نظرشان را گفتند، نظر ما مهم نیست. همانطور که در ذوب آهن نبود و در چند بازی حق و حقوق ذوب آهن را خوردند. آنجا هم کارشناسان نظر دادند و اینجا هم نظر ما مهم نیست. مهم این است که فولاد زحمت کشید و در 11 به 11 هم شما همه بازی را دیدید و ما دو موقعیت داشتیم و یک پنالتی برایمان گرفته نشد و ضربه سر احمدزاده را حسینی گرفت، می‌خواستم به او تبریک بگویم چون به نظر من چهره برتر این بازی دروازه بان استقلال بود، چون اگر درخشش او نبود نتیجه تغییر پیدا می‌کرد.

وی در ادامه عنوان کرد: ما شایسته برد بودیم و برایش زحمت کشیدیم آینده نشان می‌دهد کی چند مرده حلاج است. امیدوارم فوتبال ما به سمتی برود که بتوانیم واقع بین تر باشیم، بنده به عنوان کسی که حق را گفته، زمانی که استقلال مثل گوشت قربانی بود باوجود این که در فولاد بودم درباره استقلال اظهار نظر کردم و حالا هم با صراحت می‌گویم هیچ حقیقتی را تحت شعاع این مسائل قرار نمی‌دهم؛ من نه پرسپولیسی ام نه استقلالی نه سپاهانی نه ذوب آهنی و نه فولادی؛ امروز طرفدار فولادم چون نانی که سر سفره می‌برم باید حلال باشد و در در ازای پولی که می‌گیرم باید کار کنم، یک رنگ برایم مقدس است و رنگ سبز است؛ رنگی که از 1360 برایش زحمت کشیدم، مربی بودم قهرمان آسیا شدم و به عنوان دیر به بالاترین جا رسیدم. فولاد الان اولویت اول و آخرم است و ما بردی که مقابل استقلال داشتیم نان همت و غیرت بچه ها را خوردیم و این مسائل حواشی که در فضای مجازی است و نمک کار است و من حوصله پاسخ به آن ها را ندارم.

آذری با اشاره به اساسنامه گفت: فکر کنم مواضع من درباره اساسنامه را همه می‌دانند، فکر کنم مشکل اصلی که فیفا گذاشته باز تعریف نوع فدراسیون که نهاد عمومی غیر دولتی است که یا ما باید این را در فیفا جا بیاندازیم یا قوانین داخلی را درباره این رشته تغییر دهیم. یا باید درباره فوتبال قانون جدید بگذاریم یا عزیزان در فیفا را متقاعد کنیم که این تصمیم درست است.

وی افزود: فکر کنم تا آخر هفته پول بازیکنان برزیلی را به حساب بریزند و امروز جلسه ویدیو کنفرانس داشتیم و در عرصه بین المللی مشکلی نخواهیم داشت. ما تا حالا سه بار برای پاتوسی بلیت گرفتیم، شما روی سیستم بلیت را می‌بینید اما وقتی فیزیکی صادر می‌شود این را نمی‌بینید، ما خیلی تلاش کردیم قبل بازی استقلال پاتوسی را برسانیم و کانکشنی که باعث می‌شود او سوار شود و بیاید امارات قطع شد و نتوانستیم او را به زمین بیاوریم، نوبت بعدی 29 ژوئن است که امیدواریم او را بیاوریم. این را هم بگویم کادرفنی در دمای ۴۵ درجه اهواز زحمت کشید و فولاد ستاره بازی ما برابر استقلال بود که جور همه را کشید.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (1 نظر تا کنون)

میثم یوسفی
یک شنبه 08 تیر 1399 4:02 PM
درود بر شما، به امید سهمیه آسیایی و تلاش برای ساختن تیمی در حد و اندازه های قهرمانی در سال آینده!

 1  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 670 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 483 - مجموع امتیازات : 2264
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 464 - مجموع امتیازات : 1675
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 460 - مجموع امتیازات : 1792
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 445 - مجموع امتیازات : 1763
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 436 - مجموع امتیازات : 1653
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 332 - مجموع امتیازات : 1328
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 321 - مجموع امتیازات : 1047
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 291 - مجموع امتیازات : 3796
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---