1399/10/30
0:31
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

پنج شنبه 19 تیر 1399 19:28

توضیح آذری به مردم خوزستان بابت یک سوءتفاهم

 مدیرعامل باشگاه فولاد در خصوص یک سوء تفاهم توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، مدیرعامل باشگاه فولاد پس از این که تیم استقلال مدعی شد، بازیکنان این تیم در دیدار با فولاد به کووید – 19 مبتلا شده اند، در مصاحبه ای عنوان کرد که "بازیکنان استقلال پیش از بازی با فولاد در یکی از کثیف ترین فلافل فروشی‌های اهواز سفارش فلافل داده‌اند و کرونایی شدن‌شان ربطی به بازی با فولاد ندارد". به میان آمدن این حرف درخصوص فلافل‌های اهواز، دلخوری مردم اهواز را در پی داشت و اکنون آذری عنوان می کند که با این صحبت خود قصد توهین به افرادی که در این صنف مشغول به فعالیت هستند را نداشته و هدفش دفاع از فوتبال خوزستان پس از ایجاد حواشی از سوی باشگاه استقلال بوده است.

سعید آذری مدیرعامل باشگاه فولاد در این خصوص، اظهار کرد: من از هیچ مکان خاصی از فلافل فروشی های اهواز اسم نیاوردم و نکته جالب این است که وقتی در اهواز هستم، همراه با خانواده ام برای دو سه بار در هفته به فلافل فروشی های لشکرآباد می‌رویم و به بهداشت آن محل و شرافت مردم آن جا، ایمان کامل دارم. من دست این زحمت‌کشان را می بوسم و از آن ها بابت سوءتفاهم پیش آمده عذرخواهی می‌کنم.

وی با تاکید بر این گفته که در آن شرایط، هر آنچه عنوان کردم برای دفاع از فوتبال خوزستان بوده است، افزود: اما وظیفه خود دانستم از این قشر عزیز عذرخواهی و دلجویی کنم. مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان گفت: اما برای من جالب بود که هیچ کسی دفاع از فوتبال خوزستان را ندید و تنها به بحث فلافل توجه کردند. به هر حال باید تلاش کنیم کلیت کار را ببینیم و من هدفی جز دفاع از حق تیم فولاد نداشتم.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 670 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 483 - مجموع امتیازات : 2264
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 464 - مجموع امتیازات : 1675
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 460 - مجموع امتیازات : 1792
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 445 - مجموع امتیازات : 1763
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 436 - مجموع امتیازات : 1653
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 332 - مجموع امتیازات : 1328
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 321 - مجموع امتیازات : 1047
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 291 - مجموع امتیازات : 3796
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---