1399/07/07
21:18
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

یک شنبه 29 تیر 1399 1:5

نکونام: کرونا یقه تیم ما را گرفته است

جواد نکونام سرمربی تیم فوتبال فولادخوزستان که تیمش پس از وقفه ای کوتاه که به دلیل بازیکنان کرونایی اتفاق افتاده بود، امروز برابر پرسپولیس بازی کرد و با یک گل مغلوب شاگردان یحیی گل محمدی شد درباره این بازی حرف هایش را اینطور آغاز کرد و گفت: شرایط طوری بود که نمی توانستیم به فکر بازی باشیم. اینقدر بازیکن کرونایی داشتیم و اینقدر این کرونا به ما ضربه زد که تمام بازیکنان ما درگیرش شده اند. ما دو سه بازیکن را با دو سه جلسه تمرین گذاشتیم بازی کنند و تعویضی ها ما دیروز تست کرونایشان منفی اعلام شد. واقعا یار نداشتیم. من تمرینات را با 7 بازیکن امید و جوانان برگزار کردیم تا امکان تمرین فراهم شود.

نکونام ادامه داد: ما از اول تا الان که شروع کردیم، نزدیک 28 نفر درگیر شده اند. این تمام شدنی هم نیست و قطعا ادامه دار خواهد بود و به نفرات دیگر انتقال می دهند. تیم ما ضربه زیادی خورده است. تیم ما تا جایی که جان داشت، خوب بازی کرد. مجبور به انجام تعویض هایی شدیم که نمی خواستیم انجام دهیم. کرونا شرایط ما را از لحاظ آرمانی دور کرده و ای کاش این بازی در شرایطی برگزار می شد که بازیکنانمان می توانستند 90 دقیقه بدوند. توان بازیکنان ما همین بود. باید بازی کنیم. مشکلی نداریم. امیدواریم بازیکنان در بازی های بعدی باشند. هفت بازیکن ما و مربی اسپانیایی ما در حال تمرین در اهواز هستند. شرایط سختی داریم و مجبور به بازی بودیم. 

جواد نکونام در مورد عملکرد مدافعین راست تیمش گفت: ما سه دفاع راست داشتیم که هر سه کرونا داشتند. مجبور بودیم بازی بدهیم. یکی را نیمه اول تعویض کردیم. دومی وسط نیمه دوم نمی توانست نفس بکشد و او را عوض کردیم. کرونا است. شوخی ندارد و نمی گذارد نفس بکشید. سه تعویض در یک پست مشخص است دیگر.

 

سرمربی فولادخوزستان در مورد 5 بازی باقی مانده عنوان کرد: در اهواز شرایط خیلی سخت است. به ما گفتند، راستی آزمایی بدهید. این کار را کردیم ودرست درآمد. شرایط در اهواز خیلی سخت است. مشکل داریم. باید به ما راهکار بدهند. اگر دوباره گرفتار این بیماری بشویم، تیم ما از شرایط ایده آل پایین می آید. ما مبارزه می کنیم ولی تا جایی می توانیم. وقتی من سه بازیکنم را تعویض می کنم، مشخص است دیگر. همینکه فوتبال بازی می کنند، خدا را شکر. شیمبا، بیت سعید، شربتی، زامهران، شهاب، موسی و .. خیلی از این بازیکنان کرونایی داریم و تست ها مشخص است. من کارم را کردم و نتایج مشخص است ولی الان شرایط نابرابر است.

نکونام با اشاره به مصاحبه مسئولان نساجی مازندران عنوان کرد: یک سری تیم ها می نشینند و می گویند بازی باید سه بر صفر بشود. حالا ما حیا داریم و حجب و حیا داریم و چیزی نمی گوییم ولی ما هم می توانیم حرف بزنیم. سه هیچ برای زمانی است که ما نخواهیم بازی کنیم ولی ما برای رسیدن به بالای جدول مدعی هستیم. حالا کرونا یقه ما را گرفته است.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 667 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 427 - مجموع امتیازات : 2205
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 420 - مجموع امتیازات : 1631
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 408 - مجموع امتیازات : 1740
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 387 - مجموع امتیازات : 1705
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 373 - مجموع امتیازات : 1590
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 296 - مجموع امتیازات : 1292
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 52 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 286 - مجموع امتیازات : 1009
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 248 - مجموع امتیازات : 3753
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---