1399/07/07
21:21
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

پنج شنبه 16 مرداد 1399 9:10

تا همین‌جا هم شاهکار کرده‌ایم

نکونام: از موفقیت نباید سیر شویم

قرمزپوشان اهوازی فردا و از ساعت ۲۱ در ورزشگاه خانگی خود میزبان نفت مسجدسلیمان خواهند بود.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، جواد نکونام سرمربی فولادخوزستان در نشست خبری پیش از بازی با نفت مسجدسلیمان درباره این دیدار اظهار داشت: بازی سختی را فردا داریم و میدانیم با تیمی بازی داریم که دنبال نباختن است و تیم منسجم، منظم و قابل احترامی است. سعی میکنیم بازی خوبی را انجام دهیم و نکته ای که نباید فراموش کنیم و یک مقدار کم لطفی می‌شود و می‌خواهند تمرکز ما را بهم بزنند این است که تمام صحبت ما با هواداران فولاد از اول فصل این بوده که تمام بازی ها تلاش می‌کنیم، تمام بازی ها می‌جنگیم بهترین نتیجه را بگیریم و الان هم تا آخرین دقیقه مبارزه می‌کنیم بهترین نتیجه را بگیریم و در آخر هر اتفاقی که بیفتد، خداراشکر می‌کنیم و بقیه را می‌گذاریم روی اتفاقاتی که در فوتبال باید رقم بخورد.

سرمربی فولاد افزود: تیم ما تا همین الان هم شاهکار کرده و کار بزرگی انجام داده و بازیکنان باید بدانند که وقتی می‌توانیم به موفقیتی برسیم باید تلاش کنیم. از بازیکنان ممنونم که تا الان توانستند این نتایج را بگیرند، ممنونم و آن ها سنگ تمام گذاشتند که توانستیم به این نتیجه برسیم. قطعا همه بازیکنان تمام تلاششان را می‌کنند که نتیجه بگیریم و هر نتیجه ای که بود از این تلاش خوشحال باشیم.

او در پایان درباره وضعیت بازیکنانش هم گفت: از این خیلی خوشحالم که تیممان شرایطی پیدا کرده که مردم خوزستان و طرفداران فوتبال به این تیم افتخار می‌کنند و آن را دوست دارند. این باعث خوشحالی من و مدیریت باشگاه است، این که بچه ها زحمت کشیدند، من واقعا ممنونشان هستم اما باید بدانند که نباید سیر شوند و بایستی تا آخرین لحظه تلاش کنند و دفتر زندگی راپربار رقم بزنند.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 667 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 427 - مجموع امتیازات : 2205
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 420 - مجموع امتیازات : 1631
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 408 - مجموع امتیازات : 1740
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 387 - مجموع امتیازات : 1705
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 373 - مجموع امتیازات : 1590
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 296 - مجموع امتیازات : 1292
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 52 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 286 - مجموع امتیازات : 1009
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 248 - مجموع امتیازات : 3753
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---