1400/05/15
9:5
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

گفتگو

شنبه 12 مهر 1399 13:4

آذری در گفتگوی رادیوی عنوان کرد:

جواد نکونام با تمام قدرت بالای سر تیم است، حضور طیبی در فولاد منتفی شد

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان از لغو حضور مدافع فصل گذشته تیم فوتبال سپاهان اصفهان در این باشگاه خبر داد.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، سعید آذری درباره مطالبه یک میلیارد تومانی باشگاه سپاهان از فولاد خوزستان، برای انتقال محمد طیبی اظهار داشت: روز گذشته (جمعه) فن‌پیج طیبی متنی منتشر کرد و گفت رضایتنامه‌ام را از سپاهان گرفتم و فولادی‌ها گفتند ثبت قرارداد کن. رجبی مربی ما با او صحبت کرده بود و فکر می‌کنم طیبی در انتشار پُست خود در فن‌پیج عجله کرد. او این پُست را در صفحه خود نگذاشت، اما پس از سال‌ها رصد این مسائل برای ما سخت نیست که قضایا را بفهمیم. این صحبت‌های خود طیبی بود که از طرف فن‌پیج‌ها منتشر شد.

وی با بیان اینکه تصریح کرد:‌ این مبلغ، حق باشگاه سپاهان است و ما اسناد را منتشر کردیم تا عزیزانی که ما را تحت هجمه قرار دادند و گفتند نمی‌خواهید طیبی را جذب کنید، در جریان باشند. باشگاه فولاد تلاشش را برای جذب طیبی کرد، اما وقتی سپاهان می‌خواهد دارایی خود را انتقال دهد، حقش محفوظ است و باید حق ترانسفر بگیرد.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان در پاسخ به این پرسش که آیا این باشگاه همچنان به دنبال جذب طیبی است یا خیر، خاطرنشان کرد: با پُستی که او منتشر کرد، ما را بر آن داشت که به گزینه دیگری فکر کنیم. سیدمهران موسوی به ما اضافه شده است، عارف آغاسی را داریم و ایوب والی که رهبر بی‌ادعای ماست، به روزهای خوبش نزدیک می‌شود. موسی کولیبالی هم دیگر مدافع ماست و اگر قبلاً به طیبی فکر می‌کردیم، حضورش در فولاد با این پُست منتفی شد.

آذری درباره زمزمه‌هایی مبنی بر پیشنهاد باشگاه استقلال به جواد نکونام بیان کرد: من صرفاً در قالب یک شایعه به این موضوع نگاه می‌کنم و پاسخ شایعه را نمی‌دهم. جواد قراردادش را با فولاد امضا و کارش را شروع کرده است. او مورد توجه باشگاه‌های بزرگ ایران از جمله استقلال و تراکتور بود که افتخار بزرگی برای فولاد است. من منتظر روزی هستم که نکونام و یحیی گل‌محمدی که سال‌ها در سطح اول فوتبال ما فعالیت کرده‌اند، از طرف تیم ملی دعوت به همکاری شوند.

وی که با برنامه «تهران ورزشی» رادیو تهران گفت‌وگو می‌کرد، در ادامه گفت: با شرایط نابسامانی که در باشگاه استقلال وجود دارد، من «فعلاً» این خبر را تکذیب می‌کنم و جواد با تمام قدرت، در کردان کرج بالای سر فولاد است. مذاکره‌ای با ما یا نکونام انجام نشده و تمام تمرکز او روی این است که فولاد آماده لیگ برتر شود. این شایعات همیشه وجود دارد و من به آن فکر نمی‌کنم. این «فعلاً» تا پایان لیگ است.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان درباره اینکه کیومرث بیات مالک باشگاه سپیدرود رشت گفته بود باز شدن پنجره نقل‌وانتقالاتی فولاد نباید باز می‌شد، اظهار داشت: تلاش می‌کنم حرمت موی سپید امثال بیات را نگه دارم، اما حرمت امامزاده به متولی آن است. بیات به مفاد آیین‌نامه‌ها و اساسنامه‌های نقل‌وانتقالات، اشراف کامل ندارد. اگر وارد چرخه نقل‌وانتقالات شده باشید، باید پنجره بعدی بسته شود و بسته شدن پنجره نقل‌وانتقالات در روز 15 شهریور به ما ابلاغ شد.

آذری با بیان اینکه باشگاه فولاد، اعاده دادرسی کرده و با اعضای کمیته وضعیت جلسه داشته است، تصریح کرد: از محمودزاده، براتی، نورشرق، نبی، صالحی و خانم شهریاری تشکر می‌کنم که موضوع را بررسی کردند و دیدند خواسته ما برحق است. به همین دلیل پنجره بعدی فولاد بسته شده است و از بیات می‌خواهم حرمت خود را حفظ کند. مسائلی در پرونده وجود دارد که برای بیات خوب نیست و نمی‌خواهم باز شود. به‌عنوان یک کوچک‌تر به بیات توصیه می‌کنم که حرمت کوچکترها را نگه دارند. من با همه وجود از حق فولاد دفاع می‌کنم که این برای بیات خوب نیست.

وی در مورد پیشنهاد باشگاه فولاد برای جذب سعید واسعی خاطرنشان کرد: یک ماه پیش با هماهنگی باشگاه پیکان و اکبر محمدی درباره واسعی مذاکره کردیم. تلاش می‌کنم هیاهوی نقل‌وانتقالاتی به راه نیندازم و براساس استراتژی سازمان‌یافته کار کنم. یک ماه پیش جلسه‌ای با دوستان عزیز باشگاه پیکان داشتیم و اجازه گرفتیم که با واسعی و مدیربرنامه‌هایش مذاکره کنیم. باشگاه پیکان ابتدا چهار میلیارد تومان بابت رضایتنامه واسعی خواست، اما با نامه‌ای که زدیم، مبلغ درخواستی را کاهش دادیم. با مراوداتی که میان ایرانخودرو و فولاد در سطوح بالای مدیریتی وجود دارد، تا این لحظه اتفاق خاصی نیفتاده است و ما فقط مذاکرات اولیه را داشتیم.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 671 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 709 - مجموع امتیازات : 2491
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 659 - مجموع امتیازات : 1870
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 657 - مجموع امتیازات : 1989
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 637 - مجموع امتیازات : 1854
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 634 - مجموع امتیازات : 1952
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 507 - مجموع امتیازات : 1233
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 497 - مجموع امتیازات : 1493
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 471 - مجموع امتیازات : 3976
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • محمدرضا كريمي نژاد > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 218 - مجموع امتیازات : 975
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---