FooladFc.ir
مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان:
این قهرمانی را به همه مردم خوزستان تبریک می گویم، یک جشن قهرمانی در پیش داریم

 مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان، موفقیت بازیکنان جوان این تیم را در سیزدهمین دوره از لیگ برتر ایران به مردم شریف استان خوزستان، جامعه بزرگ هواداران فولاد خوزستان و همه فوتبال دوستان ایران تبریک گفت.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، سیف الله دهکردی در گفتگو با سایت باشگاه فولاد خوزستان اظهار داشت: دومین قهرمانی فولاد خوزستان در لیگ برتر را که با کوشش بازیکنان این تیم، درایت کادر فنی و حمایت های هواداران به دست آمد را به تمامی هم استانی های خود تبریک عرض می نمایم.
مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان افزود: این قهرمانی هرچند که یک هفته با تاخیر برای تیم ما به دست آمد اما در طول این هفته نیز هیچیک از هواداران این تیم از کسب عنوان قهرمانی نا امید نشده بودند و تنها تیم لایق و شایسته برای کسب عنوان قهرمانی سیزدهمین دوره از لیگ برتر را فولاد خوزستان می دانستند.
سیف الله دهکردی همچنین با تشکر از حمایت های هواداران فولاد واز ایشان و دیگر اعضای کادر فنی و بازیکنان تیم، اظهار داشت: شادی مردم خوزستان و جوانان این استان آرزوی همه ما بوده است و از ابتدای کار همه بازیکنان تیم برای همچین روزی برنامه ریزی کرده بودند و خوشحالیم که تمامی زحمات ما نتیجه داد و توانستیم جوابگوی بسیاری از محبت ها و حمایت های صورت گرفته باشیم.
مدیر عامل باشگاه فولاد خوزستان، اظهار داشت: با پایان گرفتن این بازی کار ما تمام نشده و از هم اکنون در حال برنامه ریزی برای برپایی یک جشن قهرمانی استاندارد برای تقدیر و تشکر از تیم و هوادارانمان هستیم.
وی در پایان برای ادامه بازی های فولاد در لیگ قهرمانان آسیا آرزوی موفقیت کرد و یک بار دیگر این قهرمانی را به همه مردم ایران و بویژه مردم استان خوزستان تبریک گفت.

لازم به ذکر است؛ قهرمانی تیم بزرگسالان فولاد خوزستان در حالی به دست آمد که در روزهای گذشته این باشگاه در لیگ برتر جوانان، نونهالان و زیر 13 سال نیز موفق به قهرمانی شده بود و از این حیث فولاد موفق ترین کارنامه را در سطح باشگاه های فوتبال ایران به خود اختصاص داده است.
علاوه بر این موفقیت ها باید عنوان برترین نمانده ایران در آسیا را که با کوشش شاگردان جوان و بدون ادعای فولاد به دست آمده را برای این تیم به حساب آورد، فولاد خوزستان در حال حاضر همراه با الجیش قطر (با اختلاف گل) در جایگاه دوم است و از شانس های اصلی صعود به دور بعد مسابقات نیز به شمار می آید.

سایت باشگاه فولاد خوزستان نیز به نوبه خود این پیروزی بزرگ و دومین قهرمانی فولاد خوزستان در لیگ برتر فوتبال کشور (که با یک وقفه 8 ساله به دست آمده است) به تمامی هواداران این تیم تبریک عرض می نماید.

کد خبر : 5846 - جمعه 22 فروردین 1393 - 21:2
© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به باشگاه فولاد خوزستان است