FooladFc.ir
قهرمانی شاگردان فرکی در لیگ برتر؛
جشن و شادمانی خوزستانی ها در خیابانهای اهواز و سایر شهرها؛ فولاد متشکریم، فولاد آسیایی

هواداران فولاد خوزستان و همه فوتبال دوستان خوزستانی با قهرمانی تیم شایسته فولاد خوزستان در لیگ برتر به خیابانهای اهواز آمده و مشغول به جشن و پایکوبی شدند.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، چندصد هزار نفر از مردم شهرهای مختلف استان خوزستان با شادی و پایکوبی جشن خودجوشی برای قهرمانی نماینده استان شان در لیگ برتر برگزار کردند.
در این جشن که از دقایق پیش در بیشتر خیابان های اصلی اهواز و به ویژه در بلوار ساحلی کیانپارس اهواز آغاز شده هواداران شعارهایی در حمایت از این تیم سر داده و از زحمات بازیکنان و کادر فنی و بخصوص مدیرعامل باشگاه آقای سیف الله دهکردی تشکر کردند.
هم اکنون نیروهایی از کانون هواداران باشگاه فولاد خوزستان نیز برای هماهنگی این جشن اقدام به پخش پرچم هایی بین خانواده های خوزستانی کرده اند و خودروها با روشن کردن چراغ های فلاشر و بوق زدن های ممتد شادی خود را ابراز می کنند.
از سویی دیگر جوانان اهوازی با پوشیدن لباس های فولاد و شعارهای "خوزستان برزیلته"، "فولاد آسیایی"، "دهکردی - فرکی، تشکر - تشکر" خیابانهای اهواز را پر از شادی کرده اند.
همچنین از شهرهای دیگر استان از جمله سوسنگرد،آبادان، هفتکل، خرمشهر، دزفول، اندیمشک، رامهرمز، بهبهان خبرهایی از برپایی جشن های خودجوش قهرمانی توسط مردم به گوش می رسد.
لازم به ذکر است؛ قهرمانی تیم بزرگسالان فولاد خوزستان در حالی به دست آمد که در روزهای گذشته این باشگاه در لیگ برتر جوانان، نونهالان و زیر 13 سال نیز موفق به قهرمانی شده بود و از این حیث فولاد موفق ترین کارنامه را در سطح باشگاه های فوتبال ایران به خود اختصاص داده است.
علاوه بر این موفقیت ها باید عنوان برترین نمانده ایران در آسیا را که با کوشش شاگردان جوان و بدون ادعای فولاد به دست آمده را برای این تیم به حساب آورد، فولاد خوزستان در حال حاضر همراه با الجیش قطر (با اختلاف گل) در جایگاه دوم است و از شانس های اصلی صعود به دور بعد مسابقات نیز به شمار می آید.

سایت باشگاه فولاد خوزستان نیز به نوبه خود این پیروزی بزرگ و دومین قهرمانی فولاد خوزستان در لیگ برتر فوتبال کشور (که با یک وقفه 8 ساله به دست آمده است) به تمامی هواداران این تیم تبریک عرض می نماید.

کد خبر : 5847 - جمعه 22 فروردین 1393 - 21:2
© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به باشگاه فولاد خوزستان است