FooladFc.ir
پس از قهرمانی فولاد خوزستان در لیگ برتر
فرکی: قهرمانی لیگ کمترین حق ما بود، بازیکنانم مثل سربازان دفاع مقدس جنگیدند

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان با بیان این که قهرمانی کوچک‌ترین حق تیمش بوده است، گفت: جام حذفی را از دست دادیم اما با تلاش فراوان به قهرمانی در لیگ برتر رسیدیم که کوچک‌ترین حق ما بود.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، حسین فرکی پس از قهرمانی تیم فوتبال فولاد خوزستان در سیزدهمین دوره لیگ برتر اظهار کرد: به تبریز آمده بودیم تا قهرمان شویم. این قهرمانی حاصل زحمات تمام بازیکنان تیم فولاد و حمایت مردم خوزستان و هواداران تیم ما بود. قهرمانی در لیگ برتر حق فولاد بود و ما با اقتدار به این عنوان رسیدیم.وی افزود: بالاخره حساسیت‌های روز پایانی لیگ ما را اذیت کرد و باید به لحاظ ذهنی بازیکنانم را آماده می‌کردیم. خو‌شبختا‌نه از شروع تا پایان بازی با گسترش، حساب شده کار کردیم و اولویت برای ما نتیجه‌ بازی خودمان بود. من از تیم گسترش فولاد به خاطر آن که روح ورزش و جوانمردی را پاس داشت و فوتبال خوب و پاکی را به نمایش گذاشت، تشکر می‌کنم.
سرمربی تیم فولاد با بیان این که در جریان بازی حواسش به نتایج بازی‌های دیگر هم بوده است، گفت: نیم‌نگاهی به نتایج بازی‌های دیگر از جمله بازی اصفهان داشتیم. خو‌شبختا‌نه خبرهایی که از شهرهای مختلف به ما می‌رسید، تیم ما را باانگیزه‌تر می‌کرد. امروز بازیکنان تیم فولاد خوزستان مثل سرباز‌ها و جانبازان خوزستانی دفاع مقدس جنگیدند و باید این قهرمانی را به آنها و تک‌تک مردم خوزستان تبریک بگویم. به هر حال قسمت این بود که ما جام را در تبریز بالای سر ببریم و مردم خونگرم خوزستان در کنار ما نباشند. دوست داشتیم که جشن قهرمانی را در حضور آنها می‌گرفتیم. امشب در تبریز می‌مانیم و صبح به اهواز می‌رویم و اگر مراسمی باشد در آنجا مراسم برگزار خواهد شد.
فرکی در پایان با تاکید بر این که قهرمانی این دوره از لیگ برتر حق فولاد بود، گفت: بازیکنان ما امسال از خودگذشتگی زیادی داشتند و زحمت زیادی کشیدند. هواداران آرزوی قهرمانی داشتند و به آرزویشان رسیدند. جام حذفی را از دست دادیم،‌اما قهرمانی در لیگ برتر کم‌ترین حق فولاد بود.

لازم به ذکر است؛ قهرمانی تیم بزرگسالان فولاد خوزستان در حالی به دست آمد که در روزهای گذشته این باشگاه در لیگ برتر جوانان، نونهالان و زیر 13 سال نیز موفق به قهرمانی شده بود و از این حیث فولاد موفق ترین کارنامه را در سطح باشگاه های فوتبال ایران به خود اختصاص داده است.
علاوه بر این موفقیت ها باید عنوان برترین نمانده ایران در آسیا را که با کوشش شاگردان جوان و بدون ادعای فولاد به دست آمده را برای این تیم به حساب آورد، فولاد خوزستان در حال حاضر همراه با الجیش قطر (با اختلاف گل) در جایگاه دوم است و از شانس های اصلی صعود به دور بعد مسابقات نیز به شمار می آید.

سایت باشگاه فولاد خوزستان نیز به نوبه خود این پیروزی بزرگ و دومین قهرمانی فولاد خوزستان در لیگ برتر فوتبال کشور (که با یک وقفه 8 ساله به دست آمده است) به تمامی هواداران این تیم تبریک عرض می نماید.

کد خبر : 5849 - شنبه 23 فروردین 1393 - 0:42
© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به باشگاه فولاد خوزستان است