FooladFc.ir
در آسیا هم مي‌توانيم حرف‌ برای گفتن داشته باشيم
مکانی:در فولاد به آرامش رسيدم

دروازه‌بان تیم فوتبال خوزستان می‌گوید، فولاد شایسته قهرماني بود.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، سوشا مکانی در گفت‌وگو با (ایسنا) اظهار کرد: اکنون زمان خوشحالی مردم خوزستان است و پس از مدت‌ها انتظار، استرس و حمایتی مردم از تیم ما، درنهایت خدا را شکر این حمایت ها به بار نشست و ما توانستیم به جام قهرمانی که لیاقت و استحقاق آن را داشتیم، دست پیدا کنیم. به نظر من شایسته‌ترین تیم براي قهرماني فولاد بود.
وی در ادامه در پاسخ به این سوال که به نظرتان چه عواملی باعث قرار گرفتن فولاد در مسیر قهرمانی و کسب جام شد، گفت: صد درصد عوامل مختلفی تاثیرگذار بود ولی من اولین عامل را کادر فنی تیم می‌دانم. آن‌ها واقعا با مدیریت، شخصیت و کار فنی خوبی که برای مجموعه فولاد اتخاذ کردند، باعث شدند تیم هماهنگی روانه مسابقات شود.
اين گلر فولاد كه در نيم‌فصل دوم به اين تيم آمد، خاطر نشان کرد: به نظرم تیم ما در طول فصل کمترین فراز و نشیب را در هر بازی داشت و توانستیم در هر دیدار بالای 10، 15 موقعیت گلزنی را رقم بزنیم. بازیکنان و همچنين حمايت تماشاگران، نقش بزرگي در این قهرمانی داشتند.
وی بیان کرد: من مطمئنم اگر همکاری بین باشگاه و کادر فنی ادامه داشته باشد، این تیم با حفظ استخوان بندی اصلی و اضافه کردن یک سری از بازیکنان و تقویت تیم می‌تواند حتی در آسیا هم حرف های بسیاری برای گفتن داشته باشد.
مکانی درباره روند خود در فولاد و پشت سر گذاشتن فصلی آرام در این تیم عنوان کرد: درباره عملکرد خودم هیچ وقت صحبت نکرده ام و نخواهم کرد و به نظرم مربیان تیم باید در این زمینه نظر دهند. به هر حال من تمام تلاشم و هم و غمم از روزی که به فولاد آمدم این بود تا تیمم بتواند موفقیت ماندگاری را کسب کند.
وی افزود: ما خدا را شكر توانستیم به قولی که به هواداران‌مان داده بودیم، وفا کنیم. من عضو کوچکی از مجموعه فولاد هستم و به نظرم هر کسی در این تیم کار خود را به نحو احسن انجام داد. من در فولاد صد درصد آرامش داشتم و همیشه نیز گفته ام هر زمان که سوشا آرامش داشته باشد، می تواند بهترین عملکرد را داشته باشد.
دروازه بان تیم فوتبال فولاد خوزستان ادامه داد: کسانی که سعی کرده اند آرامش سوشا مکانی را طی چند سال اخیر بر هم بزنند، مطمئنا اهداف خاصی را دنبال می کردند که خدا را شکر با پیوستنم به فولاد و کار کردن زیر نظر فرکی و سجادی توانستم دوباره آرامشی را که یکی دو سالي بود از بین رفته بود و باعث شده بود نتوانم کارایی لازم را داشته باشم، به دست بیاورم و نقشم را به خوبی ایفا کنم.

کد خبر : 5863 - شنبه 23 فروردین 1393 - 3:40
© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به باشگاه فولاد خوزستان است