FooladFc.ir
سعداوی با تشکر از آقایان شریفی، دهکردی و صیاد نژاد:
قهرماني فولاد؛حاصل تلاش چند ساله یک تفکر

مربی تیم فوتبال فولادخوزستان قهرمانی تیمش را در لیگ سیزدهم حاصل تلاش چندین ساله یک تفکر می‌داند.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، نعیم سعداوی در گفت‌وگو با (ایسنا) اظهار کرد: این قهرمانی تلاش چندین ساله یک تفکر بود که صبر و سعه‌صدر هم چاشنی آن بود. همچنین اصرار بر داشتن برنامه، هدف، فکر و ایده در این نتیجه تاثیرگذار بود.
وی بیان کرد: مطمئنا باید به فکر گام‌های بزرگتر و بالاتر باشیم که همانا قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا است و قهرمانی در لیگ برتر نباید برای ما هدف کامل باشد. مطمئنا در فصل های آینده کار باشگاه فولاد بسیار سخت تر می شود و اگر هدف بالاتر که قهرمانی آسیا است مدنظر باشد، درایت و همت بالاتری را می طلبد.مربی تیم فوتبال فولادخوزستان در ادامه عنوان کرد: باید از وارثان اصلی باشگاه که هواداران واقعی هستند تشکر کرد. آنها در تمامی شرایط از تیم حمایت کردند و با آمدن به ورزشگاه به ما دلگرمی دادند و باعث شدند بازیکنان تیم با روحیه مضاعف به مصاف حریفان بروند.
وی افزود: باید از هیات مدیره باشگاه که در راس آن آقایان شریفی، دهکردی و صیاد نژاد قرار دارند و بسیار تلاش و کمک کردند تا مجموعه جوی آرام و بدون حاشیه داشته باشد، تقدیر و تشکر کرد. در کل باید از تمام دست اندرکاران باشگاه و شرکت فولادخوزستان و همچنین کادر فنی و بازیکنان كه دست به دست هم دادند و تلاش کردند تا فولاد به این عنوان برسد، تشکر کنم. همه آنها تلاش کردند تا فعل خواستن به طریقه درست آن صرف شود.
سعداوی گفت: درست است که قهرمانی ما در هفته پایانی لیگ مشخص شد ولی از دید خیلی از علاقه‌مندان و هواداران، فولاد قبل از بازی در هفته پایانی شایسته قهرمانی بود. بسیار خوشحالم با توجه به اینکه جام حذفی را در تبریز از دست دادیم توانستیم قهرمانی لیگ را در تبریز به دست آوریم و همین که توانستیم موجبات خوشحالی علاقه‌مندان به فوتبال خوزستان و باشگاه فولادخوزستان را فراهم کنیم، بسیار خوشحالیم.

وی درباره روند نسبتا یک نواخت فولاد در لیگ سیزدهم توضیح داد: به هر حال اگر کار تیمی دنبال شود مطمئنا نتایج خوبی نیز حاصل خواهد شد. ما بیشتر سعی می کردیم آن تفکرات تاکتیکی مان را دنبال کنیم تا اینکه متکی به مهره های خاصی باشیم. هر چند که مهره ها و ستاره ها نیز در فوتبال تاثیرگذار هستند.مربی تیم فوتبال فولاد خوزستان ادامه داد: ما بیشتر سعی کردیم یک جو خوب و صمیمی را ایجاد کنیم که در این زمینه فركي نقش بسیار بسزایی داشت. در تمام لایه های باشگاه و تیم جو بسیار خوب، صمیمی و آرامی را داشتیم و هر کس بسیار راحت در چارچوب وظایف و اختیار خود تلاش می کرد، کار خود را دنبال کند.
وی بیان کرد: اگر در برخی از مقاطع با عدم نتیجه هم مواجه می شدیم این موضوع هیچگونه تاثیر منفی آنچنانی نمی توانست روی تیم بگذارد و بچه ها حتی خود را آماده می‌کردند تا در بازی‌های آینده نتیجه را جبران کنند که این بازی پس از شکست ما مقابل استقلال تهران در هفته گذشته به وجود آمد که پس از آن بازیکنان مان خود را برای بازی با گسترش آماده کردند. در این دیدار هواداران‌مان پس از پایان بازی در ورزشگاه ایستادند و تیم را تشویق کردند.
سعداوی عنوان کرد: به هر حال ما این موضوع را بارها در طول فصل تجربه کردیم و خوشبختانه مزد زحمات‌مان را گرفتیم و اکنون خوشحال هستیم و امیدواریم این شرایط برای مجموعه فولاد ادامه داشته باشد. کار ما تازه شروع شده است و مطمئنا شرایط‌مان در فصل های آینده بسیار سخت تر می شود و می طلبد خودمان را از هر جهت آماده کنیم.

کد خبر : 5867 - شنبه 23 فروردین 1393 - 4:13
© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به باشگاه فولاد خوزستان است