FooladFc.ir
بیانیه‌ کانون مربیان فوتبال ایران؛
قهرمانی تیمی بی‌ادعا با یک مربی بی‌ادعاتر

پس از قهرمانی تیم فولاد در لیگ برتر سیزدهم کانون مربیان ایران قهرمانی این تیم را تبریک گفت.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، روابط عمومی کانون مربیان فوتبال ایران با صدور بیانیه‌ای قهرمانی تیم فوتبال فولاد خوزستان در لیگ برتر سیزدهم را به این تیم و حسین فرکی تبریک گفت.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

فرش قرمزی که از سوی رسانه‌ها و روزنامه‌های سرخابی برای قهرمانی شما پهن شد، ماهیت اتفاق بزرگ یکی از حساس‌ترین هفته‌های پایانی تاریخ لیگ برتر ایران را نشان می‌دهد. قهرمانی تیمی بی‌ادعا با یک مربی بی‌ادعاتر. آنچه از سوی عده‌ زیادی "قهرمانی پاک" نامیده شد، نتیجه توجه شما به مسائلی مانند جوانگرایی به موقع، التزام به انجام بازی زیبا در کنار زیرکی لازم برای گرفتن نتیجه و هزاران فاکتور دیگر بود.
در سالی که تیم متعلق به اولین شهر دارای فوتبال ایران (نفت مسجد سلیمان) با لیگ‌برتری شدنش کام جنوبی‌ها را شیرین کرد، قهرمانی شما در بالاترین سطح فوتبال ایران، چیزی فرارتر از یک جشن ساده بود.

قهرمانی فولاد، برتری فوتبال اصولی و بی‌حاشیه هم تلقی می‌شود. پس این اتفاق فرخنده، چیزی بیش از یک تبریک ساده می‌طلبد. شاید چیزی در حد آرزوی موفقیت در آسیایی که قهرمانی در بالاترین سطح باشگاهی آن، آرزوی فعلا 22 ساله ماست. چشمان ما به قدرت فرامرزی شما و تیم‌تان است. اول ماندن سخت‌تر از اول شدن است. در فوتبالی که برخی ازبهترین هایش رفتند و دیگر برنگشتند.
گفتنی است؛ تیم فولاد خوزستان با سرمربیگری حسین فرکی موفق شد با 57 امتیاز قهرمان لیگ برتر سیزدهم شود.

کد خبر : 5871 - یک شنبه 24 فروردین 1393 - 10:46
© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به باشگاه فولاد خوزستان است