FooladFc.ir

تبریک محسن‌رضایی برای قهرمانی فولاد

دکتر محسن رضایی طی نامه ای قهرمانی تیم فولاد خوزستان را به مردم تبریک گفت.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، متن این پیام به شرح زیر است:

بسمه تعالی
کسب مقام قهرمانی تیم فولاد خوزستان در لیگ برتر را به تمامی مردم خوزستان تبریک عرض نموده و از خداوند منان درخشش بیشتر جوانان این استان سختی کشیده را خواستارم.
بدون شک اعتماد به جوانان و جوان گرایی و انضباط و اخلاق ،عوامل اساسی پیروزی تیم فولاد بوده است، اعتمادی که نمونه دیگرش صعود تیم نفت مسجد سلیمان به لیگ برتر بوده است که آن خود باعث شعف و شادمانی همه مردم خوزستان گشت.امید است این فوتبال خوزستان و این نوع رفتار ورزشی به الگوی فوتبال ایران تبدیل شده و از هزینه های فراوان و بدون نتیجه در این ورزش پر مخاطب جلوگیری شود.

لازم به ذکر است؛ قهرمانی تیم بزرگسالان فولاد خوزستان در حالی به دست آمد که در روزهای گذشته این باشگاه در لیگ برتر جوانان، نونهالان و زیر 13 سال نیز موفق به قهرمانی شده بود و از این حیث فولاد موفق ترین کارنامه را در سطح باشگاه های فوتبال ایران به خود اختصاص داده است.
علاوه بر این موفقیت ها باید عنوان برترین نمانده ایران در آسیا را که با کوشش شاگردان جوان و بدون ادعای فولاد به دست آمده را برای این تیم به حساب آورد، فولاد خوزستان در حال حاضر همراه با الجیش قطر (با اختلاف گل) در جایگاه دوم است و از شانس های اصلی صعود به دور بعد مسابقات نیز به شمار می آید.


کد خبر : 5878 - یک شنبه 24 فروردین 1393 - 4:42
© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به باشگاه فولاد خوزستان است