FooladFc.ir

عملکرد فولاد در لیگ سیزدهم فوتبال

تیم فوتبال فولاد خوزستان برای دومین بار قهرمان لیگ برتر شد.تیم فوتبال فولاد خوزستان درلیگ سیزدهم با 57 امتیازتوانست قهرمان شود. شاید کاملترین توصیف برای فولاد خوزستان این باشد که تیم قهرمانی بی‌ادعا است.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، تیم خوب حسین فرکی به جای آنکه در رسانه‌ها ادعای قهرمانی داشته باشد درزمین مسابقه مدعی است.
شاید در ابتدای فصل و با حضور مدعیانی نظیر استقلال، پرسپولیس، سپاهان، تراکتورسازی کمتر کارشناسی از فولاد توقع صدرنشینی داشت اما شاگردان فرکی با 57 امتیاز توانستند قهرمان لیگ برتر شوند.
فولاد لیگ سیزدهم را با شکست خارج از خانه مقابل سپاهان آغاز کرد. اما درادامه با پیروزی‌های متوالی خودخیلی زود به صدرجدول رسید.حسین فرکی را باید عامل اصلی موفقیت فولاد نامید. وی شجاعانه به جوانان اعتماد کرد و مزد این اعتماد را هم گرفت.

ستاره‌های فولاد:
بختیار رحمانی یک کاپیتان و ستاره درخشان برای فولاد است. علاوه بر وی می‌توان از عبداله کرمی،مهرداد جماعتی، اسماعیل شریفات، امید خالدی و سروش رفیعی به عنوان ستاره‌های فرکی نام برد که در لیگ سیزدهم درخشیدند.

گلزنان فولاد:
بهترین گلزن فولاد خوزستان لوسیانو پریرا مندس با 9 گل زده است، پس از وی اسماعیل شریفات با 6 گل و بختیار رحمانی با 5گل قرار دارند.

فولاد با اخلاق‌ترین تیم
تیم فوتبال فولاد خوزستان با تنها یک کارت قرمز درکنار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز به عنون با اخلاق‌ترین تیم لیگ سیزدهم نام گرفت.

عملکرد فولاد:
تیم فولاد خوزستان اولین هفته لیگ سیزدهم را با شکست مقابل سپاهان اصفهان آغاز کرد اما با پیروزی‌های متوالی توانست خود رابه صدر جدول برساند.
این تیم از 30 بازی انجام داده خود 16برد کسب کرد، 9 بار به تساوی رسید و 5 بازی دیگر را واگذار کرد.
خط حمله فولاد 36 بار دروازه حریفان را باز کرد و همچنین خط دفاعی فولاد 24 گل خود را در کارنامه خود به ثبت رساند.

شکست‌های فولاد:
فولاد دراین فصل 5 بار شکست خورد، باخت‌های این تیم مقابل تیم‌های سپاهان، پرسپولیس، نفت تهران و استقلال تهران( 2بار) دردور رفت و برگشت رقم خورد.
نکته قابل توجه این است که شکست‌های تیم فولاد مقابل تیم‌های بالای جدولی بوده است.
تیم فوتبال فولاد خوزستان بعد از تیم ذوب آهن بیشترین تغییر را در درون دروازه‌اش داشته است.این تیم از 3 دروازه بان در طول فصل سیزدهم استفاده کرد.
در پایان نظر یکی از کارشناسان فوتبال را درخصوص عملکرد تیم فولاد خوزستان جویا شده‌ایم که از نظر خواهیم گذراند.

کربکندی: فولاد کمترین نوسان را درلیگ سیزدهم داشت

رسول کربکندی درخصوص عملکرد فولاد در لیگ سیزدهم گفت: تیم فولاد کمترین نوسان را درلیگ سیزدهم داشت، این تیم بازی های خوبی راانجام داد واز روحیه خوبی برای قهرمانی برخوردار بودند و لیاقت قهرمانی را داشتند.
وی در ادامه عنوان کرد: تیم فولاد مربی باتجربه و صبوری داشت، مدیریت و سیستم باشگاه هم به خوبی فعالیت کردند و عملکردشان به خوبی نتیجه داد به طوری که فولاد توانست در لیگ برتر، جام حذفی و جام باشگاه‌های آسیا شایستگی خود را نشان دهد.

کد خبر : 5925 - سه شنبه 02 اردیبهشت 1393 - 2:47
© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به باشگاه فولاد خوزستان است