FooladFc.ir
سرمربی لوکوموتیو:
بازی مقابل فولاد مثل سایر دیدارهای‌مان است

سرمربی تیم فوتبال لوکوموتیو ازبکستان گفت: بازی با فولاد با سایر دیدارهای‌مان تفاوتی ندارد.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، ودیم آبراموف در نشست خبری پیش از بازی با فولاد ایران در پاسخ به این سوال که با توجه به این‌که دیدار فردای شما با فولاد بازی تشریفاتی محسوب می‌شود با چه دیدگاهی به این مسابقه آمده‌اید؟ اظهار کرد: از نظر من این بازی با سایر دیدارهای‌مان تفاوتی ندارد، ما 11 بازیکن آماده را انتخاب می‌کنیم تا در بازی فردا بازی کنند.
وی در پاسخ به این سوال که چرا تیم‌های ازبکستانی در صورتی که از مرحله گروهی هم صعود کنند سابقه زیادی در قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا ندارند؟ گفت: ما بازیکنان ملی‌پوش زیادی داریم که به صورت مداوم در تمرین‌های تیم‌ملی هستند. دوم این‌که زمان‌بندی لیگ ازبکستان با سایر لیگ‌های آسیا فرق دارد و وقتی لیگ قهرمانان آسیا شروع می‌شود لیگ ازبکستان تقریبا پایان یافته و تیم‌ها در شرایط آرمانی به سر نمی‌برند و این دو نکته تاثیرگذار است.
سرمربی تیم فوتبال لوکوموتیو ازبکستان در پاسخ به سوال دیگری که چقدر از فولاد شناخت دارید؟ گفت:‌ اعتقاد دارم که صحبت کردن در مورد تیم‌های دیگر دشوار است ولی فولاد ساختار دفاعی بسیار خوبی دارد و از قدرت خوبی هم بهره می‌برد. همچنین این تیم بازی‌های خوبی را به نمایش می‌گذارد ولی گاهی اوقات در فوتبال شانس یار نیست و این موضوع بر این‌که بعضی تیم‌ها نمی‌توانند از مرحله گروهی صعود کنند، تاثیرگذار است.
 تیمور خوجا عبدالله خالق‌اف، بازیکن تیم لوکوموتیو ازبکستان هم گفت: تمام تلاش‌مان را می‌کنیم که فردا مقابل فولاد بهترین نمایش را داشته باشیم و امیدوارم با دست پر اهواز را به مقصد تاشکند ترک کنیم.

کد خبر : 7126 - دوشنبه 14 اردیبهشت 1394 - 18:12
© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به باشگاه فولاد خوزستان است