FooladFc.ir
اسکوچیچ پس از پیروزی برابر لوکوموتیو؛
علی رغم حذف شدن لذت بردیم

سرمربی تیم فوتبال فولادخوزستان می‌گوید پیروز شدن برابر لوکوموتیو برای تیم فولاد علی رغم حذف شدن از بازی های آسیایی، بسیار لذت بخش بود.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، دراگان اسکوچیچ در نشست خبری پس از بازی با لوکوموتیو ازبکستان، اظهار کرد: بسیار خوشحالم که بازی را بردیم اما از نحوه بازی بازیکنانم در نیمه اول راضی نبودم. در نیمه دوم با بهره بردن از نیروی جوانی توانستیم به یک پیروزی آرام بخش و امیدوارکننده برسیم.
وی افزود: هر چند کار ما در آسیا به پایان رسید اما حضور جوانان در ترکیب تیم ما، مطمئنا در آینده تیم فولاد را حمایت خواهد کرد.
سرمربی تیم فوتبال فولادخوزستان بیان کرد: از هواداران تیم فولاد به خاطر حمایت و حضور در مسابقات تشکر می کنم و از آن ها می خواهم که در دو بازی آینده تیم ما در لیگ برتر ایران نیز ما را مورد حمایت خود قرار دهند.
وی گفت: به عنوان یک مربی فوتبال حرفه ای هرگز هراسی از حضور و استفاده از بازیکنان جوان در ترکیب ثابت تیم ندارم و فکر می کنم این جوانان پشتوانه فوتبال هستند.
اسکوچیچ عنوان کرد: من در فوتبال به پیروز شدن فکر می کنم و در این بازی برای من و تیم فولاد پیروز شدن و نتیجه گرفتن علی رغم حذف شدن از مسابقات آسیایی بسیار لذت بخش بود.

همچنین  ماتیاس چاگو، بازیکن تیم فولاد خوزستان در نشست خبری پس از بازی با لوکوموتیو ازبکستان، اظهار کرد: ما در نیمه دوم، میدان دار بازی شدیم و خوشحالم که به یک پیروزی رفع خستگی رسیدیم.
وی گفت: امیدوارم در دو بازی آینده تیم مان در لیگ برتر ایران نیز این موفقیت در مقابل حریفان ایرانی مان تکرار شود.
این بازیکن تیم فوتبال فولاد خوزستان عنوان کرد: من از حضور در تیم فولاد و در میان هواداران این تیم خوشحال و بسیار راضی هستم و امیدوارم بازیکنی تاثیرگذار در نتایج تیم فولاد باقی بمانم.

کد خبر : 7133 - چهارشنبه 16 اردیبهشت 1394 - 0:32
© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به باشگاه فولاد خوزستان است