FooladFc.ir
با کسب عنوان بهترین بازیکن لیگ 1
بازیکن پرورش یافته فولادنوین خوزستان درخشید

بازیکن فصل گذشته تیم فولادنوین خوزستان پس از ثبت عملکردی بسیار خوب در این تیم، عنوان برترین بازیکن لیگ دسته یک فوتبال کشور را هم تجربه کرد.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، حسن بیت‌سعید برای نخستین بار در نیم فصل رقابت های 92-1391 دسته دوم باشگاه های کشور توانست نظر مثبت فریدون حردانی، سرمربی وقت فولادنوین را جلب کند و به جمع بازیکنان این بپیوندد.

این مدافع سوسنگردی در ادامه با همکاری علی رضا اژدری زاده مدیریت باشگاه و رفع مشکل اقامتش در اهواز روز به روز پیشرفت کرد و در دو فصل گذشته فولادنوین در لیگ دسته دوم و آزادگان به یکی از مهره های اصلی تیم سید کوروش موسوی بدل گشت.

بیت سعید در فصل گذشته با جای دادن 7 گل درون دروازه تیم های ایرانجوان بوشهر (2گل)، استقلال اهواز، تربیت نوین یزد، نفت و گاز گچساران، مس کرمان و آلومینیوم هرمزگان به مرحله جدیدی از زندگی حرفه ای خود وارد شد و عنوان بهترین گلزن فولادنوین قهرمان را از آن خود کرد.

این محصول فولادنوین خوزستان سرانجام پس از پایان این فصل ضمن کسب افتخار فردی به حفظ سهمیه سوم استان در لیگ برتر کمک شایانی کرد و با پیوستن به تیم لیگ برتری استقلال خوزستان می تواند یکبار دیگر برای استان خوزستان افتخارآفرینی کند.

باشگاه فولاد خوزستان کسب عنوان ارزشمند «بهترین بازیکن لیگ یک» را به این بازیکن تبریک می گوید.

کد خبر : 7300 - یک شنبه 04 مرداد 1394 - 10:27
© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به باشگاه فولاد خوزستان است