FooladFc.ir
در فصل 95-1394
معرفی نفرات برتر پیشبینی سایت باشگاه فولاد

همه ساله با شروع مسابقات فوتبال در کشورمان، تعداد زیادی از هواداران تیم ها توجهشان معطوف به نتایج و اخبار مربوط به تیم مورد نظرشان می شود و در همین راستا فولادی ها نیز در سالیان اخیر با حضور در سایت رسمی باشگاه فولاد خوزستان علاوه بر دنبال کردن اخبار و گزارش ها، اقدام به ثبت نام در این سایت و پیشبینی نتایج تیم های باشگاه کردند.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، در طول این فصل از مسابقات، فولاد در لیگ برتر دوازدهم شد. فولاد ب از صعود به مراحل پایانی بازماند. تیم امید باشگاه بازهم قهرمان کشور شد، جوانان به پنجمی رضایت داد، نوجوانان قهرمانی را جشن گرفت و نونهالان هم بر سکوی دوم ایستاد. اما هواداران نیز در طول این مسابقات تیم های خود را همراهی می کردند و در این بین برخی شکست های فولاد در لیگ برتر را به درستی! پیشبینی کردند و از سوی دیگر نتایج خوب تیم های امید و ... را ثبت می کردند.

ضمن تشکر از همراهی این عزیزان برای شرکت در این دوره از مسابقه پیشبینی در ادامه اسامی 50 کاربر برتر نتایج تیم های مختلف فولاد خوزستان را مرور خواهیم کرد:

 

لازم به توضیح است: سایت باشگاه فولاد خوزستان در حال حاضر با توجه به شرایط موجود و عملکرد ضعیف تیم بزرگسالان در نتیجه گیری، برنامه خاصی برای اعطای جوایز به نفرات برتر پیشبینی نتایج نداشته و انشالله در فصل های آینده در صورت صلاحدید مسئولان اقدام به اعطای جوایزی به رسم یادبود خواهد کرد.

کد خبر : 7872 - دوشنبه 24 خرداد 1395 - 14:35
© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به باشگاه فولاد خوزستان است